پایان هشمتین نمایشگاه بین المللی گردشگری وهتلداری ودومین نمایشگاه بین المللی صنایع دستی در کیش

هشتمین نمایشگاه بین المللی گردشگری، هتلداری و صنایع وابسته و دومین نمایشگاه بین المللی صنایع دستی که از پنجم اسفند با حضور 252 شرکت داخلی و خارجی آغازشده بود به کار خود پایان داد

به گزارش روابط عمومی واموربین الملل سازمان منطقه آزاد کیش٫ در این نمایشگاه ،سفارتخانه ها ، انجمن ها ، سازمان ها ، شرکت های داخلی و خارجی ظرفیت های خود را در حوزه گردشگری ، هتلداری و صنایع وابسته و همچنین در بخش لوازم سفر،جاذبه های گردشگری مناطق مختلف،مبلمان و دکوراسیون هتل ها ، گردشگری ورزشی و حلال و گردشگری الکترونیک در غرفه ها به نمایش گذاشتند.

هشتمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و هتلداری با حضور 102 شرکت داخلی و خارجی در بخش گردشگری و 150 شرکت در بخش صنایع دستی در فضای به مساحت 8 هزار متر مربع به منظور ارتقای سطح خدمات برگزار شد .

ایجاد زمینه تبادل گردشگری سلامت با حضور کشورهای مالزی ، ترکیه ، کرواسی و قزاقستان٫ افزایش تعامل بین فعالان حوزه گردشگری وتولیدکنندگان تجهیزات وارائه کنندگان خدمات گردشگری از دستاوردهای برگزاری این نمایشگاه بود.

هشتمین نمایشگاه بین المللی گردشگری، هتلداری و صنایع وابسته و دومین نمایشگاه بین المللی صنایع دستی که از پنجم اسفند در محل سالن نمایشگاههای بین المللی کیش برگزار شده بود شامگاه جمعه 8 اسفند به کار خود پایان داد