نوروزی متفاوت با ارائه خدمات تمام وقت در فرودگاه کیش

عزت الله محمدی رئیس کمیته حمل و نقل هوایی و دریایی نوروز ۱۴۰۱، از ارائه ۲۴ ساعته خدمات در فرودگاه بین المللی کیش خبر داد.

به گزارش روابط عمومی امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، نخستین جلسه ستاد تسهیلات سفرهای هوایی امروز چهارشنبه 11اسفند، با محوریت خدمات نوروزی متفاوت برگزار شد.

محمدی سرپرست شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های کیش در این جلسه ایام نوروز را اوج سفرهای هوایی عنوان کرد و گفت: آماده سازی پایانه ها، واحدهای عملیاتی و کارکنان بخش های مختلف برای خدمت رسانی موثر و کارآمد به مسافران در حال انجام است .

وی در ادامه افزود:خدمت رسانی به هموطنانی که سفر هوایی را برای مسافرت های نوروزی انتخاب می‌کنند برای ما افتخار است و در همین راستا دستورالعمل اجرایی واحدها و ادارات مستقردر فرودگاه بین المللی کیش با تدابیر و تمهیدات لازم جهت ارائه تسهیلات ویژه به مسافران نوروز در8 بخش و 48 بند تهیه و تنظیم شده که به تمام نهادها و ارگان های ذیربط ابلاغ می شود.

 رئیس کمیته حمل و نقل هوایی و دریایی تصریح کرد: با شروع سفر‌های نوروزی و افزایش حجم پروازها، اقدامات کنترلی در فرودگاه بین المللی کیش تشدید خواهد شد، تامین نیروی کمکی و تدابیر لازم با هدف ارائه خدمات مطلوب نوروزی نیز در دستور کار این شرکت قرار گرفته است.

عزت الله محمدی در بخش دیگر سخنان خود با تاکید بر دیدگاه دکتر لواسانی در راستای تکریم ارباب رجوع اظهار داشت: امنیت و ارائه خدمات مناسب،محصول مشترک همکاری نیروی های پلیس فرودگاه، سپاه، مردم، مسئولان فرودگاهی و تمام سازمان‌ها و نهادهای مربوطه می باشد. 

وی در پایان ضمن ابراز امیدواری از تعامل خوب مردم و دستگاه‌ها در ارائه خدمات از آنها خواست تا برای رقم زدن نوروزی شاد،در ایجاد امنیت و آرامش جزیره کیش بیش از پیش تلاش کنند.