نظم وآرامش نوروز کیش مرهون خدمات نیروی انتظامی است

مدیرعامل سازمان منطقه ازاد کیش در دیدار نوروزی از تلاش های فرماندهی وکارکنان نیروی انتظامی ویژه کیش تقدیر وتشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی واموربین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، رحیم سرهنگی در دیدار نوروزی با فرماندهی وکارکنان نیروی انتظامی ویژه کیش گفت: درایامی که همه هموطنان عزیزمان درسفر وتعطیلات نوروز به سر می برند خانواده بزرگ نیروی انتظامی درحال خدمت رسانی درسراسر کشور هستند . درجزیره کیش با توجه به اینکه منطقه گردشگری و دارای موقعیت جغرافیایی خاص به دلیل جزیره بودن است مسئولیت نیروی انتظامی دو چندان است .

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش افزود: البته سفربه جزیره کیش برای نوروز از اواخر اسفند آغاز می شود و تا اواخرفروردین ادامه دارد واین موضوع علاوه برحجم کاری، زمان خدمات دهی نیروی انتظامی را هم افزایش داده و خستگی و فشار کار را بیشتر می کند اما با این وجود حسن رفتار و سعه صدر کارکنان نیروی انتظامی کیش دربین شهروندان وگردشگران زبانزد است واین رفتار خردمندانه باعث کاهش بسیاری از ناهنجاریها و تخلفات می شود. 

وی درپایان ضمن تقدیر از خدمات شبانه روزی فرماندهی و کارکنان نیروی انتظامی کیش که با درایت و هوشمندی باعث شده اند با وجود افزایش گردشگران جزیره کیش در نوروز امسال، درکنار آرامش وامنیت، شاهد نظم و انضباط بیشتری درمعابر وخیابانها باشیم ابراز امیدواری کرد سال جدید به برکت تقارن نوروز با ماه مبارک رمضان، سلامتی وتوفیق روز افزون برای همه مردم ایران به ویژه کسانیکه برای حفظ نظم وآرامش مردم کشورمان تلاش می کنند به همراه داشته باشد.

گفتنی است دراین دیدار نوروزی، سرهنگ جمالی فرمانده ویژه انتظامی کیش گزارشی از عملکرد و خدمات نیروی انتظامی در حوزه های نظم و امنیت، راهور، مواد مخدرو دریابانی ارائه کرد.