معرفی قهرمانان مسابقات تور تنیس جهانی زیر ۱۸ سال در کیش

مسابقات بین المللی تور تنیس جهانی زیر ۱۸ سال، با معرفی نفرات برتر بخش پسران و دختران و تیمی دو نفره در جزیره کیش به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، این مسابقات که از شنبه ۵ بهمن با حضور۳۲ تنیسور در بخش پسران از کشورهای ایران، فرانسه،سوریه، ترکیه، آلمان، لبنان و اکراین و ۲۵ تنیسور در بخش دختران از ایران، ترکیه و مالی آغاز شده بود، عصر شنبه 12 بهمن به کار خود پایان داد.

در این  مسابقات ورزشکاران در دو بخش انفرادی و دو نفره با هم رقابت کردند که در بخش انفرادی دختران، مشکات الزهرا صفی قهرمان شد، مهتا خانلو در جایگاه دوم ایستاد و ماندگار فرزامی و کومبا نیانگادو از کشور مالی، مقام سوم مشترک را بدست آوردند.

در بخش دو نفره، تیم مشکات الزهرا صفی و مهتا خانلو مقام اول را بدست آوردند، تیم درسا چراغی - ماندگار فرزانی دوم شدند و تیم سوده اینجه از ترکیه و رومینا زینالی مقام سوم را کسب کردند.

در بخش انفرادی پسران، دنیز زامارایف از او کراین قهرمان رقابتها شد و بر سکوی نخست ایستاد، آرتیوم دوروفیو از فرانسه مقام دوم را کسب کرد و یونس طلاور و آرین اسمعیل پور فلاح مقام سوم مشترک را بدست آوردند.

در بخش دو نفره پسران، تیم آرتین اسمعیل پور فلاح - محمد اینان حسینی مقام اول را بدست آوردند، تیم سامیار الیاسی - آریو جوادی دوم شدند و تیم معین معظم - سیاوش شیردل حسن بارودی از سوریه - آرتیوم دوروفیو از فرانسه مقام سوم مشترک را کسب کردند.

سرداوری این دوره از رقابتها برعهده حسن لاچینانی داور نشان سفید کشورمان بود.