شمارش معکوس بهره برداری از دو طرح بزرگ عمرانی و زیربنایی در کیش

دو طرح عمرانی "مرحله 2 برج ساحلی پرشین و مجموعه گردشگری و ورزش های زمستانی پنگوئن" از طریق ویدئو کنفرانس باحضور رئیس جهمور در جزیره کیش به بهره برداری می رسد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، دومین بخش برج ساحلی پرشین و مجموعه گردشگری و ورزش های زمستانی پنگوئن دو طرح بزرگ عمرانی و سرمایه گذاری بخش خصوصی است که با حجم سرمایه گذاری بیش از 9 هزار میلیارد ریال، پنجشنبه پنجم فروردین ساعت 11 از طریق ویدئو کنفرانس با حضور رییس جمهور کشورمان در کیش به بهره برداری می رسند.

سالن برفی تفریحات مجموعه گردشگری و ورزش های زمستانی پنگوئن کیش که یکی از جاذبه های نوین گردشگری منطقه خواهد بود در زمینی به مساحت 8 هزار و 482متر مربع و با سرمایه گذاری 2 هزار و 300 میلیارد ریال درمدت 4 سال ساخته شده است و در روند ساخت برای 170 نفرو پس از بهره برداری برای50 نفر ایجاد اشتغال می کند.

در این مجموعه امکانات تفریحی "صخره نوردی، بازی های کامپیوتری، تیوپ سواری، سورتمه سواری، ریل گلایدر و دیوار یخی، سالن تیر اندازی تفنگ های بادی، سالن مجازی شهر بازی، موتورهای سیکلت، ماشین های مسابقه ای، سینمای سه بعدی، سقوط آزاد، صندلی های شکنجه، آسانسور سقوط آزاد، سالن بیلیارد، کافی شاپ، کافه کتاب و فوت کورت پیش بینی شده است.

همچنین مرحله دوم برج ساحلی پرشین کیش با زیربنای 44 هزار مترمربع و در زمینی به مساحت 33هزار و 32 مترمربع در 23 طبقه نیز طرح دیگری است که به بهره برداری می رسد. این برج دارای147 واحد مسکونی است و با حجم سرمایه گذاری 7 هزار میلیارد ریال در زمانساخت برای 300 نفر و پس از بهره برداری برای 30 نفر اشتغالزایی می کند.