شمارش معکوس برگزاری چهارمین رویداد حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی

چهارمین نمایشگاه و همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی، پالایش و پتروپالایش با حضور تعداد 300 شرکت داخلی در کیش برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، این نمایشگاه از روز دوشنبه 24 بهمن با حضور شرکت های "مالی و پولی"، " مجتمع های پتروشیمی"، "شرکت های دانش بنیان"، "مجتمع های پالایش و پترو پلاش" و" مدیران پتروشیمی های سراسر کشور" در مرکز نمایشگاه های بین المللی کیش برگزار می شود و تا 26 بهمن ادامه خواهد داشت.

همچنین این رویداد مهم اقتصادی که در فضایی به مساحت بالغ بر 23 هزار متر مربع برگزار می شود می توان به حضور "وزارت نفت، شرکت صنایع پتروشیمی هلدینگ خلیج فارس، انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد، تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی کشور و انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پالایش نفت ایران اشاره کرد.

لازم به ذکر است در حاشیه این نمایشگاه بیش از 30 نشست تخصصی و همایش جانبی با موضوعات تخصصی معرفی محصولات ساخت داخل در صنعت پتروشیمی و تامین مالی پروژه ها از طریق سیستم بانکی و نقش بازار سرمایه در این صنعت برگزار می شود. ‌