روز دوم جدول اصلی مسابقات تور جهانی تنیس به پایان رسید

رقابت های تنیس تور جهانی زیر 18 سه شنبه 8 بهمن مسابقات جدول اصلی را پشت سر گذاشت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، رقابت های تنیس تور جهانی زیر 18 سال که با حضور 32 تنیسور در بخش پسران و 25 تنیسور در بخش دختران به مدت یک هفته به میزبانی جزیره کیش برگزار می شود، سه شنبه 8 بهمن مسابقات جدول اصلی را پشت سر گذاشت.

در پایان راند نخست جدول اصلی پسران، آرین اسماعیل پور فلاح، مسیح محکم کار، معین معظم، سید ایمان حسینی، بردیا ضیایی، علیرضا گلزا‌د، ارکین توتونچی، ونداد غیبی، سامان رضائیان و یونس طلاور از ایران و تنیسورهایی از آلمان، سوریه، اکراین، فرانسه و ترکیه مقابل حریفان خود به برتری رسیدند.

در بخش دختران نیزمشکات الزهرا صفی، پرنیا رکن آبادی، دیبا محرر، عسل جاویدان، فاطمه زنجانی، مهراز رضویان، مینه ماردوسیانس، مهتا خانلو، فاطمه سادات زنجانی، ماندگار فرزامی، ماندگار فرزامی، مهرسا چاووشی و درسا چراغی از ایران به همراه تنیسورهایی از ترکیه، مالی و بلژیک به مرحله یک هشتم نهایی صعود کردند.

در بخش دو نفره نیز تیم های برتر به راند بعدی راه یافتند. براساس برنامه ریزی صورت گرفته در روز سوم جدول اصل این مسابقات 17 مسابقه برگزار خواهد شد.

در این مسابقات تنیسورهایی از کشورهای ایران، فرانسه، سوریه، ترکیه، آلمان، لبنان، اوکراین در بخش پسران و تنیسورهایی از کشورهای ایران، ترکیه و مالی در بخش دختران حضور دارند.