مدير عامل سازمان منطقه آزاد كيش گفت:

رضايت گردشگران در دستور كار ستاد سفرهاي نوروزي كيش قرار دارد

مديرعامل سازمان منطقه آزاد كيش گفت: برنامه ها و اقدامات ستاد سفرهاي نوروزي كيش در راستاي جلب رضايت گردشگران است و به گونه ای طراحی شده که کسی از سفر به کیش آزرده خاطر نشود.

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل سازمان منطقه آزاد كيش، علي اصغر مونسان عصر شنبه 9 فروردين ضمن بازديد از كميته هاي مختلف ستاد نوروزي كيش از نزديك روند کار و خدمات ارائه شده در اين ستاد را مورد ارزيابي قرار داد و با كاركنان كميته ها مختلف گفت و گو كرد.

مديرعامل سازمان منطقه آزاد كيش با تاكيد بر تلاش‌ كميته هاي مختلف اين ستاد جهت تکریم هرچه بیشتر مسافران نوروزی افزود: باید تدارکات و اقدامات به گونه ای طراحی شوند که کسی از سفر به کیش آزرده خاطر نشود.

وي با تاکید بر این که تمام سعي ستاد نوروزي كيش باید در میزباني شایسته باشد افزود: باید سطح خدمات رفاهی و ارتقای کیفیت در دستور کار همه فعالان و دست اندرکاران این میزبانی بزرگ قرار بگیرد.

رئیس ستاد سفرهای نوروزی کیش با اشاره به اهمیت برنامه ریزی در این ستاد اعلام کرد که براساس تدابیر اندیشیده شده تا كنون با زیباسازی، محوطه‌سازی‌، نصب يادمان هاي شهري، ایجاد فضای سبز و نظافت عمومی شهر، فضاي شهري کیش از 25 اسفند آماده حضور و اقامت مهمانان نوروزی و گردشگران شده است و لازم است با نظر سنجي از گردشگران سطح و كيفيت خدمات ارائه شده به آنان ارزيابي شود.

همچنين مهندس مونسان به همراه برخي از روساي كميته هاي مختلف ستاد نوروزي دقايقي با گردشگران در هنگام ترك جزيره در بندرگاه گفت و گو كرد و با حضور در پايانه مسافري فرودگاه بين المللي و كمپ نوروزي، برنامه هاي تدارك ديده شده جهت استقبال از گردشگران را مورد ارزيابي قرار داد.

گفتني است جزيره كيش اين روزها با تدارك برنامه هاي متنوع فرهنگي، هنري و سرگرمي و جنگ هاي متعدد ، ميزبان بسياري از هموطنان است كه از مناطق مختلف كشورمان به كيش سفر كرده اند.