رشد و موفقیت سرمایه گذاری در کیش منوط به همکاری دو سویه شرکت سرمایه گذاری و بخش خصوصی است

امین میرزایی در نشست با اعضا انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان جزیره، موانع و مشکلات این حوزه را مورد بحث و بررسی قرار داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش در این نشست که به دعوت انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان برگزار شد، امین میرزایی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و‌ توسعه کیش با اشاره به نقش مهم سرمایه گذاران در دستیابی به اهداف توسعه ای گفت: از مشکلات و موانع بر سر راه سرمایه گذاران مطلع هستم که برخی در کوتاه مدت قابل حل است و بخشی نیاز به زمان بیشتری دارد.

میرزایی افزود: جمع سرمایه گذاران با تجربه و دلسوز کیش، همچنان پس از  گذشت ۳۰ سال با تمام چالش ها در جزیره حضور دارند که این امر نشان دهنده تعهد و دغدغه آنها در زمینه توسعه است.

وی تعامل بخش خصوصی با شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش را لازمه رشد سرمایه گذاری ها برشمرد و تصریح کرد: موفقیت ما به هم گره خورده و با همدلی و تعامل بیشتر می توانیم اتفاقات خوبی رقم بزنیم.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و‌ توسعه کیش در این نشست از سرمایه گذاران خواست تا تجربیات ارزشمند خود طی دوره های مختلف سیاستگذاری ها و برنامه ریزی ها را برای دستیابی به اهداف توسعه ای با شرکت به اشتراک بگذارند. 

امین میرزایی افزود: امید دارم در آینده نزدیک‌، سرمایه گذاران دیگر حوزه ها از جمله IT، انرژی و سلامت نیز در کنار سرمایه گذاران حوزه گردشگری و ساخت و ساز حضور پیدا کنند و گام های خوبی در جهت توسعه و مشارکت برداریم.

وی در بخش دیگر سخنان خود، تسهیل فعالیت سازندگان را از برنامه های در دستور کار شرکت برشمرد و گفت: مسئولان سازمان منطقه آزاد کیش به عنوان یک سیاست کلی بر این باورند که برای رقم خوردن اتفاقات بزرگ در جزیره باید از حضور و تجربیات سرمایه گذاران بخش خصوصی استفاده کرد.

میرزایی در پایان عنوان کرد: ساختار و هدف شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش در مجموع مشخص است و  ما به کمک مدیران مجموعه،برنامه هایی برای ایجاد درآمد های پایدار نیز تدوین کردیم که امید دارم منشا دستیابی به اهداف بزرگ و رونق اقتصادی باشد.

گفتنی است سرمایه گذاران و کارآفرینان نیز در این نشست، مسائلی چون کمک به رونق گردشگری با افزایش پروازها یا خرید هواپیما، ایجاد درآمد پایدار، حذف تصمیم گیری غیرکارشناسی، اجرای صحیح قوانین سرمایه گذاری،  شناخت درست مسئولان از روند کار سرمایه گذاران، اجرای قوانین اصلی مناطق آزاد، تعامل دو سویه بخش خصوصی و دولتی، متعهد بودن بخش دولتی در قبال  وعده به سرمایه گذاران و رونق بخشی به جزیره کیش و ورود گردشگر با تعریف رویدادهای مختلف را مطرح و مطالبه کردند.