رسیدگی فوری به وضعیت بازار ماهی کیش در دستور کار قرار گرفت

سعید پورزادی ضمن ابراز نارضایتی از وضعیت نابسامان بازار ماهی،‌ بر تسریع در رفع مشکلات این بازار تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، سعید پورزادی معاون عمرانی و زیربنایی و عضو هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد کیش، صبح شنبه 28 اسفند در بازدید از بازار ماهی کیش با ابراز نارضایتی از وضعیت بهره برداری این مجموعه عنوان کرد: طی ابلاغی به شرکت عمران، آب و خدمات مقرر شد تا جهت رفع مشکلات بازار ماهی اقدامات لازم در اسرع وقت انجام شود.

پورزادی با تاکید بر این که قیمت عرضه ماهی باید در جزیره کیش مناسب باشد افزود: واحد بازرگانی سازمان موظف شد تا قیمت فروش ماهی را به صورت روزانه رصد و بر طبق تابلوی اعلام نرخ که باید همیشه روشن باشد بررسی کند.

وی افزود: این امر پس از ایام نوروز نیز باید مورد توجه قرار گیرد و قیمت ماهی به نرخ مناسب که مورد تاکید امام جمعه کیش نیز بوده عرضه شود.

معاون عمرانی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد کیش وضعیت بهداشتی مرکز فروش ماهی را نیز نامناسب عنوان کرد و گفت: مجموعه دامپزشکی و بهداشت محیط کیش باید به صورت جدی این موضوع را مورد رسیدگی قرار داده و نظارت فعلی مورد تایید سازمان  نمی باشد.

 پورزادی تصریح کرد: در این خصوص ابلاغیه ای نیز صادر شد تا شرایط بهداشتی این مرکز به دقت بررسی شود.

به گفته سعید پورزادی معاون عمرانی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد کیش، پیمانکار این مجموعه باید با تعهد کامل  شرایط نامناسب محل پاک کردن ماهی را تغییر دهد تا مراجعه کنندگان مدت زمان کمتری در صف انتظار باشند و شرایط بهداشتی نیز ساماندهی شود.

شایان ذکر است در این بازدید محسن نظر پور سرپرست شرکت عمران، آب و خدمات کیش، عقیل نقشبندی مدیر اجتماعی معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش و جمعی از مسوولان حضور داشتند.