رئيس هيئت مديره جامعه هتلداران كيش:

خبر گرانی ۲۰ تا ۱۰۰ در صدی هتل‌های کیش کذب است

مسیح اله صفا گفت: خبر گرانی ۲۰ تا ۱۰۰ در صدی یک شبه هتل‌های کیش کذب و مغرضانه است

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، مسیح الله صفا رییس جامعه هتلداران کیش در خصوص خبر منتشره مبنی بر گرانی 20 تا 100 در صدی قیمت هتل های کیش گفت: این خبر کذب محض، به دور از واقعیت و مغرضانه است.

وی افزود: در پی پلمپ یکی از هتل ها به دلیل عدم ارائه خدمات مطلوب این خبر روز گذشته در یکی از سایت های نا آشنا منتشر شد که کاملا تکذیب می شود و گردشگران می توانند به راحتی جهت اطلاع از عدم صحت این خبر با هر یک از هتل های کیش تماس بگیرند تا از عدم تغییر در نرخ هتل ها آگاه شوند.

رییس جامعه هتلداران افزود: با توجه به وجود کمیته نظارت در جزیره کیش که اعضای آن نمایندگان جوامع  وارگانهای مختلف هستند نظارت مستمر بر نحوه خدمات دهی درحوزه های مختلف وجود دارد.

مسیح الله صفا تاکید کرد: به عنوان رییس جامعه هتلداران کیش با شکایت از سایت مربوطه نشر این خبر کذب را در مراجع قانونی پیگیری می کنیم تا بر اساس قانون با منتشرکنندگان اخبار کذب بر خورد شود.

وی در ادامه با اشاره به پلمپ هتل ارم بدلیل ارائه خدمات نا مطلوب افزود: بر اساس مصوبه کمیته نظارت هتل ارم می تواند با رفع نواقص و مشکلات فعالیت خود را آغاز کند تا در ایام نوروز میزبان گردشگران باشد.

رییس جامعه هتلداران تصریح کرد: پلمپ این هتل به هیچ وجه عاملی برای گران شدن نرخ دیگر هتل ها نیست و از سویی دیگر وجود خانه های گردشگری نیز در ایام شلوغی به کمک ظرفیت اقامتی کیش می آید که البته این خانه ها نیز بهتر است با تدبیر معاونت گردشگری زیر نظر یکی از جوامع یا نهادها  فعالیت کنند.

 گفتنی است تا پایان امسال با بهره برداری از 4 هتل جدید ظرفیت های اقامتی کیش افزایش می یابد تا در نوروز 95 جزیره نشینان میزبان شایسته ای برای گردشگران کشورمان باشند.