حضور فعال بیمارستان کیش در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری

مسئولان بخش گردشگری سلامت بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش، با برپایی غرفه ای در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران ظرفیت های این مجموعه را معرفی کردند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش این نمایشگاه از 23 بهمن در سالن خلیج فارس نمایشگاه بین المللی تهران با حضور شرکت های تسهیل گر داخلی و خارجی آغاز به کار کرد و پس از استقبال پر شور و بی نظیر بازدیدکنندگان و مسئولان وزارت میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی کشور، 26 بهمن به کار خود پایان می دهد.

نمایندگان بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش نیز با حضور در این نمایشگاه، با چندین شرکت تسهیل گر گردشگری سلامت از تهران،امارات و شیراز در خصوص معرفی ظرفیت های این بیمارستان و همکاری و تعاملات بیشتر مذاکره کردند.

گفتنی است بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش در ماه های گذشته، پس از حضور در چهارمین کنگره بین المللی سلامت کشورهای اسلامی موفق به کسب تندیس برند برتر حوزه گردشگری سلامت شد که مسئولان این بیمارستان به منظور اجرای سیاست های سازمان منطقه آزاد کیش در حوزه گردشگری سلامت و ارتقا کیفیت این بخش، با حدود20 شركت گردشگري و تسهيلگري ايراني ،عراقي، آذربايجاني و عماني مذاکره و گفتگو و مقدمات براي عقد قرارداد با تعدادي از این شركت ها را فراهم کردند.