تفاهم نامه همکاری بین فدراسیون تیراندازی و سازمان منطقه آزاد کیش

با هدف ترويج ورزش تير اندازي تفاهم نامه همکاری بین سازمان منطقه آزاد کیش و فدراسیون تیراندازی كشور امضا شد

به گزارش روابط عمومی و امور بين الملل سازمان منطقه آزاد كيش به نقل از روابط عمومي فدراسیون تیر اندازی، تفاهم نامه همکاری بین سازمان منطقه آزاد کیش و فدراسیون تیر اندازی كشور صبح امروز يكشنبه 11 مهر در محل این فدراسیون امضاء شد.

دکترعلی اصغر مونسان، مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش با حضور در فدراسیون تیر اندازی كشور در ديدار با دکتر سید مهدی هاشمی رییس فدراسیون تیر اندازی، تفاهم نامه اي را با هدف گسترش و توسعه ورزش تیر اندازی و استعداد یابی در ميان جوانان مستعد و علاقمند جزيره كيش امضاء كرد.

تحقق اهداف برنامه توسعه کشور در زمينه ترویج ورزش تیر اندازی در میان اقشار مختلف جامعه و فراهم كردن زمينه آموزش افراد مستعد در منطقه آزاد كيش از جمله اهداف مهم اين تفاهم نامه بود.

بر اساس این تفاهم نامه فدراسیون تیر اندازی متعهد شد با بكار گيري تمامی پتانسیل ها موجود در برگزاری مسابقات و جشنواره های فرهنگی ورزشی، همایشها و همچنین اجرای دوره های آموزشی و تعامل پويا و موثر با هیئت تیر اندازی کیش همکاری كند.

دكتر مونسان نيز با اعلام پشتیبانی و حمايت سازمان منطقه آزاد كيش از اجراي برنامه ها و فعالیت های فدراسیون تیر اندازی كشور در جهت دستيابي به اهداف این تفاهم نامه به امكانات مناسب و سرانه فضاي ورزشي جزيره كيش اشاره كرد و گفت: ما با تمام پتانسیل آماده توسعه ورزش تیر اندازی در جزيره كيش هستيم.

مدير عامل سازمان منطقه آزاد كيش در حاشيه امضاي اين تفاهم نامه ضمن بازديد از محل تمرینات تیر اندازان تیم ملی کشورمان و بخش های مختلف فدراسیون تیر اندازی، با امكانات و تجهیزات این فدراسیون از نزديك آشنا شد و در پایان با حضور در سایت اهداف پروازی فدراسیون تیر اندازی، به تمرين تیراندازی پرداختند.