تشکیل گار گروه بررسی برگزاری نمایشگاه های تخصصصی در کیش

برگزاری نمایشگاه های تخصصی در کیش توسط کارگروه پنج گانه "شرکت سرمایه گذاری، جمعیت هلال، مدیریت اجتماعی، مرکز توسعه سلامت و نیروی انتظامی" بررسی و تصمیم گیری خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، محمدرضا رضانیا رئیس مرکز توسعه سلامت و سخنگوی شورای سلامت کیش، گفت: موضوع برگزاری نمایشگاه ها بدلیل حساسیت موضوع در این کارگروه جدید بررسی خواهد شد. 

وی با تاکید بر لزوم اهمیت تداوم آموزش غیر حضوری در جزیره کیش اشاره داشت و گفت: بر اثر شیوع موج دوم بیماری کرونا در جزیره کیش با همت اداره آموزش و پرورش بسترهای مورد نیاز با هدف ادامه آموزش های آنلاین و غیر حضوری فراهم می شود.

رضانیا در خصوص برگزاری مجامع صنفی در جزیره کیش افزود: پس از ارسال درخواست مجامع صنفی به مرکز توسعه سلامت کیش موضوع مورد بررسی و نتیجه آن ابلاغ خواهد شد.

وی در رابطه با ارائه خدمات غواصی و ادامه فعالیت غواصی تفریحی در این منطقه افزود: پروتکل های جامعه کلوپ های تفریحی توسط موسسه ورزش و تفریحات سالم و مرکز توسعه سلامت کیش بازنگری خواهد شد.

رضا نیا خاطر نشان کرد: با توجه به افزایش نرخ مبتلا به بیماری کووید19 در این منطقه هم چنان محدودیت استفاده از 50درصد ظرفیت پرسنل و ایجاد شرایط دورکاری برای کارکنانی که دارای بیماری های زمینه ای هستند به مدت دو هفته تمدید شد.

همچنین برگزاری مراسم عزاداری و سوگواری ابا عبدلله الحسین بر اساس دستورالعمل ستاد ملی کرونا و طی جلسه مشترک با حضور امام جمعه و مسئولین هیئت های مذهبی در این منطقه بررسی و تصمیم گیری می شود.