برگزاری ویژه برنامه های روز پاسدار و جانباز در جزیره کیش

رییس اداره امور ایثارگران و ارتباطات مردمی سازمان منطقه آزاد کیش از برگزاری ویژه برنامه های بزرگداشت روز جانباز و پاسدار به مناسبت اعیاد شعبانیه خبر داد..

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، ابراهیم فرجادی گف: سعید پورزادی سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش و حجت الاسلام و المسلمین علیرضا بی نیاز امام جمعه کیش روز جمعه پنجم اسفند  با فرماندهان سپاه دیدار خواهند کرد. 

به گفته فرجادی، سفر سه روزه 5 خانواده جانباز به مشهد مقدس برای نخستین بار و به صورت ماهانه و دیدار با خانواده های جانبازان روز شنبه 6 اسفند از جمله برنامه های پیش بینی شده برای این ایام است.

فرجادی با بیان این که خانواده جانبازان از پلاژ آقایان و بانوان و استخرهای کرانه و المپیک کیش به مدت یک هفته از پنجم تا 11 اسفند، می توانند استفاده کنند، اظهار داشت: خانواده جانبازان از برخی خدمات درمانی بیمارستان کیش به صورت رایگان به مدت سه روز  از پنجم تا 7هفتم اسفند با ارائه کارت جانبازی، بهره مند خواهند شد. 

لازم به ذکر است: برگزاری مسابقات تیراندازی ویژه آقایان و بانوان با همکاری مرکز ورزش و تفریحات سالم کیش در روزهای شنبه و یکشنبه، دیدارهای هفتگی جمعی از جانبازان با سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش، بازدیدهای هفتگی و مستمر با جانبازان و خانواده های آن ها از دیگر ویژه برنامه های در نظر گرفته شده  در ایام شعبانیه است.