مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش عنوان کرد:

برای نمایش اتفاق‌های قرن چهاردهم، ستادی با محوریت جزیره کیش تشکیل می شود

غلامحسین مظفری از طراحی برنامه ای برای نمایش رویداد های قرن چهاردهم به منظور برجسته تر ساختن ارزش‌ها با محوریت جزیره کیش خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، غلامحسین مظفری در نشست با هیئت تحریریه روزنامه بشارت کیش با بیان اینکه حرفه روزنامه نگاری فارغ از مشکلات اقتصادی، مسؤلیت‌های سنگینی به دنبال دارد؛ گفت: اگر فعالان فرهنگی اوقات خود را در حوزه‌های اقتصادی هزینه کنند، به طور قطع منفعت مادی بیشتری برای آنها در بر خواهد داشت، اما در این حرفه در نهایت هنرمندی ،صرفا با عشق و دغدغه به مسیر خود ادامه می‌دهند و پاسخگو و هم صدای مردم می شوند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به اینکه رسانه‌ها  بدون هیچ چشم داشتی، حلقه اتصال ما ،مردم و حوزه‌های مختلف کیش هستند افزود: به شخصه روزانه ساعاتی به خواندن پیام‌های مردمی و نمایندگان آنان می‌پردازم که این امر در اشراف به موضوعات مختلف و تعیین و تدوین تمهیدات لازم بسیار تاثیر گذار است.

وی در ادامه این جلسه اظهار داشت: با در دستور کار قرار دادن تدوین برنامه ها و تشکیل ستادی برای نمایش آخرین اتفاق‌های قرن چهاردهم، با محوریت جزیره کیش، در صدد اجرای طرحی متنوع در حوزه‌های مختلف با همراهی مردم هستیم.

مظفری اظهار داشت: جزیره کیش در این شرایط می تواند منشا آرامش و نشاط باشد و سازمان منطقه آزاد کیش علاقمند انجام وظیفه و ایفای رسالت خود در این زمینه است تا در حوزه های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی نقش آفرینی کند.

وی با ابراز همدردی با خانواده های "شهدای هواپیمای اوکراینی" پیشنهاد برگزاری مراسم یادمان این شهدا و سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی را درقالب مسابقه معماری در کیش و دعوت از خانواده های شهدا را به جزیره مطرح کرد و گفت: ما می توانیم با بهره گیری از ظرفیت صدا و سیما کیش و ارتباط با شبکه های دیگر، در سطح ملی فعالیت کنیم و کارهای مشترک انجام دهیم و با بازتاب این مراسم از صدا و سیما، در بعد اخلاقی، انسانی و ملی التیامی برای خانواده های سانحه دیدگان باشیم.

گفتنی است، در پایان نشست، از عوامل روزنامه بشارت کیش با اهداء لوح و هدیه‌ای به رسم یاد بود تقدیر شد.