بازتاب رویدادهای ورزشی با ادامه همکاری دو جانبه با رادیو

پس از تجربه موفق همکاری و تعامل سازمان منطقه آزاد کیش و سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در رادیو جام جهانی، مهدی کشاورز خواستار ادامه همکاری های دوجانبه جهت بازتاب رویدادهای ورزشی با محوریت کیش آرمانی شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، پس از دیدار فرانسه و آرژانتین در چارچوب رویداد جام جهانی قطرکه گزارش آن به صورت زنده از رادیو جام جهانی پخش شد، مهدی کشاورز در مصاحبه تلفنی با رادیو جام جهانی از همکاری و تعامل دست اندرکاران و عوامل فنی درخصوص راه اندازی رادیو فصلی جام جهانی قدردانی کرد.

کشاورز با اشاره به سطح کیفی مطلوب رادیو جام جهانی تاکید کرد: اجرای برنامه های متنوع مخاطب پسند در رادیو جام جهانی، نشان دهنده هماهنگی، برنامه ریزی منظم، بکارگیری افراد مجرب و حرفه ای می باشد و استقبال از این رادیو و بازخورد خوب آن در جامعه، حاصل همکاری و تجربه موفق سازمان منطقه آزاد کیش و سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به برگزاری مسابقات "کیش گیمز" نخستین دوره بازی های ساحلی این جزیره در کشور با مشارکت ۱۶ فدراسیون ورزشی و در ۲۵ رشته ورزشی ساحلی در اسفند ماه و نیز برگزاری المپیاد فوتسال"کیش کاپ" کشور با هدف استعدادیابی با حضور ۳۲ تیم از استان های کشور از 28 آذر تا سوم دی، از آمادگی این سازمان جهت همکاری و بازتاب این رویدادهای ورزشی از رادیو و تکرار تجربه موفق رادیو جام جهانی خبر داد.

کشاورز در پاسخ به سوال مجری برنامه در خصوص نگاه آرمانی سازمان، گفت: صحبت از آرمان به مفهوم بهترین شدن است و هر شخص حقیقی و حقوقی و یا هر جامعه و کشوری که بخواهد بهترین باشد و دچار روزمرگی و رخوت نشود؛ باید نگاه واقع بینانه و آینده نگرانه را در دستور کار خود قرار دهد.

وی با تاکید بر لزوم آرمان گرایی و استناد به فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با بسیجیان در 5 آذر 1401 گفت: در کنار مباحث عملگرایی و روز مره باید نگاه آرمانی داشت و این مهم را ما از ابتدای قبول مسوولیت، رعایت کرده و مطمئن هستیم با نگاه آرمانی واقعی و مبتنی بر علم، می توانیم مشکلات را رفع کرده و در خدمتگزاری به مردم و توسعه کشور نقش آفرینی کنیم.

گفتنی است رادیو جام‌جهانی» از ابتدای رویداد 2022 قطر فعالیت خود را به صورت 24 ساعته آغاز و به صورت زنده تمام مسابقات جام جهانی فوتبال را از موج اف ام ردیف ۹۵٫۵ مگا هرتز پخش کرد.