افزایش پروازهای آسمان به مقصد کیش در رویدادهای تابستانی

عضو هیات مدیره و سرپرست معاونت توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش در نشست مشترک با مدیرعامل شرکت هواپیمایی آسمان از افزایش پروازهای این ایرلاین در رویدادهای تابستانی امسال جزیره کیش خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، مهدی ادیبان عضو هیات مدیره سازمان منطقه آزاد کیش در نشستی که با دکتر شیرودی مدیرعامل شرکت هواپیمایی آسمان با محوریت برنامه ریزی و بررسی زمینه های همکاری مشترک برای ارائه خدمات شایسته پروازی به مسافران و گردشگرانی که در ایام برگزاری رویدادهای تابستانی از اقصی نقاط کشور به جزیره کیش سفر می کنند، گفت: شرکت هواپیمایی آسمان به عنوان یکی از شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پروازی در سطح کشور و منطقه به ویژه در مسیر هوایی جزیره کیش زمینه ساز ایجاد رونق هر چه بیشتر گردشگری در این منطقه خواهد شد.

ادیبان با ارزیابی مثبت برگزاری این نشست با هدف رونق گردشگری کیش که سبب رونق اقتصادی جزیره نیز خواهد شد، اظهار داشت: این جلسه با تفاهم بر چند محور همکاری در زمینه های افزایش پروازهای آسمان در زمان برگزاری رویدادهای تابستانی امسال مورد بررسی قرار گرفت.

به گفته ادیبان در راستای رونق بخشیدن در حوزه های گردشگری و فرصت های سرمایه گذاری جزیره با برنامه های راهبردی تدوین شده از سوی سازمان منطقه آزاد کیش گام های موثری در این زمینه خواهیم برداشت.

وی، خاطر نشان کرد: ایجاد تعامل سازنده و همکاری موثر با بخش خصوصی فعال در راستای مسوولیت های اجتماعی و ارائه خدمات مطلوب از اولویت های نخست سازمان منطقه آزاد کیش می باشد.

مهدی ادیبان، تاکید کرد: معاونت توسعه مدیریت سازمان با هدف توسعه گردشگری در رویدادهای تابستانی، برنامه های متعددی را در دستور کار خود قرار داده و پیگیری های لازم برای حضور بیشتر ایرلاین‌ها به مقصد جزیره کیش را انجام می دهد.

همچنین در این جلسه، مدیرعامل شرکت هواپیمایی آسمان نیز با استقبال از همکاری مشترک با سازمان منطقه آزاد کیش و حضور این ایرلاین در جزیره را نشان از علاقه و تمایل بیشتر به سرمایه گذاری در این حوزه عنوان کرد.