افتتاح چند طرح توسط سازمان منطقه آزاد کیش در هفته دولت

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از تلاش برای حضور ریاست محترم جمهور کشور در افتتاح طرح ها و پروژه های حوزه های مختلف در جزیره کیش پس از ایام اربعین و به مناسبت هفته دولت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، رحیم سرهنگی در دومین روز از نمایشگاه "روایت خدمت/ وعده، وفا" صبح امروز یک شنبه پنجم شهریور با حضور در غرفه دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد تجاری-صنعتی ویژه اقتصادی و گفت: در تلاش هستیم تا با حضور رییس جمهور کشور شاهد افتتاح دستاوردهایی در حوزه زیربنایی، عمرانی، ورزشی، فرهنگی و اجتماعی و گردشگری جزیره کیش پس از ایام اربعین باشیم. 

سرهنگی با اشاره به سفر اخیر به ارمنستان عنوان کرد: با توجه به این موضوع که یکی از اقتصادهای کشور ارمنستان بر پایه گردشگری بنا شده است و هاب پروازها و گردشگری اوراسیا به شمار می رود فرصت مناسبی در اتصال حلقه گردشگری کیش و ارمنستان خواهد بود.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به حضور جامعه بازاریان، جامعه هتلداران و جامعه پذیرایی برای نخستین بار در این نمایشگاه اشاره کرد و افزود: تفاهم نامه ای میان این جوامع و سرمایه گذاران ارمنستانی منعقد شده است.

وی همچنین پس از بازدید از نمایشگاه روایت خدمت / وعده، وفا اطهار داشت: دستاوردهای حوزه دولت سیزدهم متعدد بوده است و باید در نحوه گویایی و اطلاع رسانی این دستاوردها برنامه ریزی بهتری در نظر گرفته شود.

رحیم سرهنگی همچنین در ادامه افزود: فعالیت های خوبی در حوزه های بهداشت و درمان، معاونت علمی فناوری، وزارت کار و تعاون اجتماعی انجام شده است که دستاوردهای دولت سیزدهم به شمار می رود که آشنایی مردم با این موارد می تواند روحیه امید در کشور را زنده نگه دارد.

سرهنگی با اشاره به حضور کم مردم در این نمایشگاه اظهار داشت: هدف اصلی این نمایشگاه باید مردم باشند که این امر مستلزم فعالیت تیم محتوایی مجرب در راستای جهاد تبیین و آشنایی مردم با فعالیت ها و دستاوردهای دولت سیزدهم است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش عنوان کرد: دولت در میانه راه قرار دارد و برای آشنایی وزیران جدید و برنامه ریزی های آن ها در حوزه مربوطه باید تلاش شود و دو سال آینده برای دولت سالی پربار در پیشبرد دستاوردها خواهد بود