استقبال شهروندان و گردشگران کیش از برنامه های ورزشی پایان هفته

با برگزاری برنامه های مختلف ورزشی، شهروندان و گردشگران کیش پایان هفته شادی سپری کردند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، همایش ها و مسابقات شاد و متنوع ورزشی از جمله برنامه هایی است که پایان هفته ای بانشاط را برای شهروندان و گردشگران جزیره کیش رقم می زند.

رقابت های سه گانه یکی از این برنامه ها بود که با حضور بهرام افشار زاده دبیر شورای ورزش کیش، حمید استیلی و زهرا نعمتی اعضاء شورای ورزش جزیره و حسین کلانی بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان پنجشنبه 14 دی در اسکله تفریحی برگزار شد.

در این مسابقه  16 شرکت کننده در مواد 200 متر شنا، 3 کیلومتر دوچرخه سواری و800 متر دو با یکدیگر رقابت کردند و در پایان پیام محمد غریب با برتری در مقابل حریفان خود، در جایگاه نخست ایستاد، بنیامین شمالی مقدم دوم شد و امیر مشکینی به مقام سوم رسید.

جشنواره پرواز بادبادک ها، بازی های کودکان و همایش پیاده روی خانوادگی برنامه های تفریحی ورزشی دیگری بود که در روزهای پایانی هفته گذشته با استقبال بیش از 800 نفر برگزار شد.  

این برنامه ها به همت هیات ورزش سه گانه، هیات ورزشهای همگانی و با همکاری شورایمبارزه با مواد مخدر برگزار شد.

گفتنی است با توجه به استقبال خوب خانواده ها از برنامه های هیات همگانی، جشنواره پرواز بادبادک ها ، بازی های کودکان و همایش پیاده روی خانوادگی هرهفته درکیش برگزار می شود.