با دستور فوری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش محقق شد:

اختصاص بیش از 120 میلیارد ریال اعتبار برای تجهیز مدارس کیش

پس از بازدید سرزده رحیم سرهنگی از مدارس کیش و ارزیابی ظرفیت های آموزشی؛ طرح عملیات اجرایی "تعمیر و تجهیز مدارس کیش" در دستور کار معاونت توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، رحیم سرهنگی روز پنجشنبه 15 تیر در بازدید از برخی مدارس جزیره کیش و بررسی سطح امکانات و فضاهای آموزشی و تجهیزات مورد نیاز دانش آموزان این منطقه، دستور آغاز عملیات اجرایی تعمیر و تجهیز مدارس کیش را صادر کرد.

بنابراین گزارش، معاونت توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش با برگزاری تعداد دو جلسه هم اندیشی، طرح علمیات اجرایی تعمیر و تجهیز مدارس جزیره را بر اساس برنامه زمان بندی شده و با اختصاص بیش از 120 میلیارد ریال اعتبار از دیروز سه شنبه 27 تیر آغاز کرده و تا ظرف یک ماه آینده به اتمام می رسد.

همچنین با برنامه ریزی های انجام شده و اعزام کارشناسان مربوطه از سوی معاونت توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش به 25 مدرسه هدف تمام اقدامات لازم در زمینه تعمیر و تجهیز مدارس؛ فهرست و اولویت بندی شده است.

گفتنی است رنگ آمیزی، تعمیر و سرویس دستگاه های سرمایشی، رفع نواقص تاسیسات آب، برق، فاضلاب"خرید شیر آلات، پمپ، رفع گرفتگی فاضلاب" نصب لامپ های جدید، تعویض فیوز های معیوب و همچنین خرید میز و نیمکت برای کلاس های مدارس کیش از جمله اقداماتی است که در حال انجام می باشد.

لازم به ذکر این طرح با جدیت تمام و در راستای ارتقاء سطح آموزش، رفع موانع پیش رو و تقویت سرمایه های اجتماعی جزیره کیش در دستور کار قرار گرفته است و در صورت نیاز، اعتبار اختصاص یافته افزایش خواهد یافت.