آغاز واگذاری واحدهای مجتمع تجاری تفریحی میکامال کیش

رونق فعالیت های بخش خصوصی در کیش ، جاذبه های نوین گردشگری منطقه را افزایش می دهد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، واگذاری نخستین واحدهای تجاری مجتمع میکا مال به عنوان یکی از بزرگترین مجموعه های تجاری و تفریحی نوار شمالی خلیج فارس که از 24 دی آغاز شده است، با افزایش جاذبه های گردشگری منطقه، صنعت گردشگری جزیره کیش را تقویت می کند.

نادر کشتکار مدیر عامل شرکت میکا درمراسم آغاز واگذاری واحد های تجاری این مجموعه به بهره براداران با ا اشاره به اینکه گردشگری مهم ترین محوربرنامه و فعالیت های منطقه آزاد کیش است گفت: هنگام گشایش این مجموعه ،تمامی تفریحات طراحی شده میکامال در اختیار عموم مردم قرار می گیرد.

وی افزود: برنامه استفاده رایگان از تله کابین مجموعه در تعطیلات عید نوروز ، هدیه میکامال به هموطنان عزیز است.

کشتکار با بیان اینکه این مجموعه یکی از ده مرکز تجاری بزرگ خاورمیانه و شمال آفریقا محسوب می شود که بعد از سال‌ها تلاش و فراز و نشیب‌های متعددبا موفقیت به سرانجام رسید ، اظهار داشت: برای رسیدن میکا مال به نقطه مطلوب با چنین زیربنای گسترده ای، سه مرحله تحویل غرفه ها به مالکان و بهره‌برداران، افتتاح رسمی طرح و بهره برداری از سوی عموم مردم را در یک دوره ی 6 تا هشت ماهه پیش بینی کرده ایم.

وی در ادامه افزود: برنامه ریزی ما به گونه ای است که دردوماه حدود400 واحد تجاری به مالکان تحویل داده شودو بر این اساس به طور متوسط ماهانه حدود ۲۰۰ غرفه تحویل خریداران خواهد شد.

مدیر عامل و سهامدار شرکت میکا همچنین با تاکید برضرورت آموزش نیروی انسانی این مجموعه گفت: پیش از این با هدف ارائه خدمات استاندارد و مطلوب به هموطنان، تفاهم نامه ای بین شرکت آموزشی میکامال و دانشگاه علمی کاربردی کیش برای ارتقاء دانش علمی و مهارت های عملی کارکنان میکامال به امضا رسیده است.

وی با اشاره به اینکه پیشرفت همه جانبه کیش همیشه مرهون صداقت و همکاری اصحاب رسانه با سرمایه گذاران و کارآفرینان جزیره کیش بوده است گفت: مجموعه میکا فعالان رسانه ای را همراه و همکار خود می داند.

لازم به ذكر است مراسم آغاز واگذاري واحدهاي تجاري ميكامال به بهره برداران چهارشنبه ٢٤ دي در اين مجموعه برگزارشد.