کیش زیبا از قاب دوربین / آثار برگزیده "جشنواره عکس کیش 1401" به نمایش گذاشته شد

همزمان با روز کیش ۲۰ آبان و گشایش نگارخانه استاد فرشچیان، ۴۵ اثر منتخبان "جشنواره عکس کیش "1401 در محل فرهنگسرای مرکزی به نمایش گذاشته شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، آثار به نمایش درآمده با موضوع مناظر و چشم اندازهای کیش است که 30 قطعه از عکس ها با دوربین و 14 قطعه عکس با تلفن همراه خلق شده است.

این آثار، منتخب و برگزیده از 550 قطعه عکس ارسالی به" جشنواره عکس کیش 1401" است که با همت و تلاش معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش و دبیری آقاي عباس دوست قرين از بهمن‌ سال گذشته فعالیت خود را با هدف ارتقاء هنر عکاسی و معرفی جاذبه‌ها و توانمندی‌های بصری جزیره کیش آغاز کرد و در اسفند ماه اسامی برگزیدگان اعلام و جوایز آنان اهداء شد.

 ساتیار امامی، غوغا بیات و ابراهیم حصاری، داوری و انتخاب آثار این جشنواره را بر عهده داشتند که آثار برگزیده آنان همزمان با روز کیش در محل فرهنگسرای مرکزی کیش به نمایش گذاشته شده است.

  در این نمایشگاه در بخش عکاسی با دوربین حرفه ای آثار فاطمه آجرلو، پوریا آشوری، اسحاق آقایی، احمد بلباسی، زهرا بهاری ۲ اثر، حمید پاک منش، محمد پیله ور ۲ اثر، شبو تال، فاطمه رضایی، هادی دهقان پور ۲ اثر، بهداد شاهنده، پریسا عباسیان، مهرداد علایی نجات، ایوب قادری ۳ اثر، مهدی کاظمی بویه کیش ۲ اثر، ژاله گرگانی، زهره لک، زهرا نوری ۴ اثر و عباس ولدی ۲ اثر در معرض دید عموم قرار گرفته است.

همچنین در بخش عکاسی با دوربین تلفن همراه آثار محمد پیله ور، حمیدرضا حمزه پور، امیر علی سیار، آرمان شفیع زاده، مژگان شیخی، علیا سادات صادقی، علی فلاح، یاسمین قاسمی بجد، فرین علی نیا ۲ اثر، عرفان کارخانه چی، امیرحسین کمالی وزینب مختاری به نمایش گذاشته شده است.

گفتنی است در بخش عکاسی با دوربین " جشنواره عکس کیش 1401" سارا بهاری مقام نخست را از آن خود کرد و عباس ولدی و فاطمه رضایی به ترتیب دوم و سوم شدند و از زهرا نوری، آقای محمد پیله‌ور، ایوب قادری، اسحاق آقایی و مهدی کاظمی بومه تقدیر شد.

در بخش دوربین تلفن همراه این جشنواره زینب مختاری به عنوان نفر نخست معرفی شد و از محمد پیله‌ور، امیر علی سیار، مژگان شیخی، عرفان کارخانه‌چی و فرین علی‌نیا تقدیر شد.