برگزاری دومین شب از لیالی القدر در جزیره کیش

در شب شهادت مولی الموحدین علی (ع) و دومین شب از لیالی القدر، نوای بک یا الله در جزیره کیش زمزمه شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، آیین معنوی گرامیداشت دومین شب از لیالی پر برکت قدر با حضور شب زنده داران خداجو و سوگواران شهادت امام علی(ع)، در مساجد، تکایا و حسینه های جزیره کیش برگزار شد.

در این مراسم پرفیض دوستداران و شیفتگان امام علی (ع)  در شب شهادت این امام همام به سوگواری پرداخته و با خواندن دعاهای جوشن کبیر، ابوحمزه ثمالی، مکارم الاخلاق و قرآن بر سر گذاشتن با خدای خود راز و نیاز کردند.

بسیاری از گردشگران نیزکه از شهرهای مختلف استان میهمان جزیره کیش بودند در کنار ساکنان خونگرم کیش مراسم احیای دومین شب از لیالی پر فیض قدر را به پا داشته و پس از اقامه نماز مغرب و عشا، «الغوث الغوث» گویان، دعای جوشن کبیر را زمزمه  و در شب نزول قرآن کریم، ضمن راز و نیاز با خدای خود، طلب مغفرت و بخشش کردند.

شب های نوزدهم، بیست و یکم و بیست و سوم ماه مبارک رمضان، به عنوان لیالی پرفیض و برکت قدر در نزد مسلمانان سراسر جهان جایگاه با عظمتی دارد. هموطنان ما نیز در این شب ها همنوا با تمامی مسلمانان در کشورهای مختلف به قرائت ادعیه، اقامه نماز و انجام مستحبات و شب زنده داری مشغول می شوند.