با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش؛

همایش بین المللی «تدکس کیش» گشایش یافت

همایش بین المللی تدکس کیش با حضور دکتر مونسان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گشایش یافت.

گزارش روابط عمومي و امور بين الملل سازمان منطقه آزاد كيش، در مراسم گشایش این همایش که عصر روز جمعه در مرکز همایش های بین المللی کیش برگزار شد، نخبگان ، صاحبان ایده ، دست اندرکاران کسب و کارهای موفق اجتماعي و ایده پردازان بزرگ ایران و جهان حضور داشتند.

همچنین در این مراسم معاونین سازمان منطقه آزاد کیش، حجت الاسلام والمسلمین زم معاون فرهنگی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد کشور و شخصیت های برجسته علمی و دانشگاهی کشور حضور داشتند.  

در اين همایش بين المللي بيش از 25 سخنران برجسته از ایران و ديگر کشورهای جهان از جمله آمریکا، کانادا، چین ، فرانسه ، انگليس ، آفريقاي جنوبي و استرالیا با موضوعاتي مانند  کسب و کار، فناوری های جدید و نوين مانند چاپ هاي سه بعدي ، تغییرات اجتماعی تأثیر گذار، توسعه ی پایدار، طراحی و هنر و جاده ابريشم نوين سخنرانی خواهند کرد.

در این همایش، صاحبان کسب و کارهای موفق اجتماعی که نفع مالی یا معنوی فعالیت شان به طور مستقیم یا غیر مستقیم به جامعه می رسد و یا نو آوران نوپا که تنها ایده ای خلاقانه و طرحی برای پیاده سازی در ذهن دارند شرکت می کنند و کار آفرینانی که به دنبال سرمایه گذار هستند یا نیاز به آموزش هایی در خصوص چگونگی مدیریت و توسعه کسب و کار دارند از برنامه های آن بهره مند می شوند.

شایان ذکر است تدکس کیش، رویدادی چهار روزه با مضمون " آستانه تحول" است که در دو روز به کنفرانس اصلی اختصاص داشته و دور روز قبل و بعد از همایش به برگزاری کارگاههای آموزشی اختصاص دارد.

برندگان جایزه تدکس کیش در سه حوزه شركت هاي نوپا، شركت هايي كه نفع مالی یا معنوی براي جامعه دارند و جوانان نوآور با ايده هاي نوين و داراي طرح اجرايي که اسامی آنها طی برگزاری همایش اعلام خواهد شد، در دوره یک تا سه ماهه شتاب دهنده های (Startup)  کسب و کار داخلی و خارجی شرکت می کنند