معرفی اعضای جدید هیات مدیره و سرپرست شرکت هواپیمایی کیش اير

با حضور داود كرمي، قائم مقام و معاون توسعه مديريت سازمان منطقه آزاد كيش كاپيتان سعيد رضا نصرفرد به عنوان عضو هيات مديره و سرپرست، عليرضا قائديان و محمد صلاح به عنوان اعضاي هيات مديره شركت هواپيمايي كيش اير معرفي شدند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌ الملل سازمان منطقه آزاد کیش، در این رویداد همچنین از زحمات و خدمات كاپيتان جديدي مديرعامل قبلي و محب خدايي و جهانديده اعضاي قبلي هيات مديره قدرداني شد.

كاپيتان نصرفرد پیش از این مديرعامل و ريیس هيات مديره شركت هواپيمايي پارس بوده است.

نصرفرد در سابقه کاری خود عنوان مديركلی هواپيمايي آسمان منطقه جنوب كشور را دارد. معاون مديرعامل شركت هواپيمايي ايرتور، معاون مدیرکل عملیات در پایگاه شیراز و عضو هيات مديره شركت پرشين گلف از دیگر سوابق مدیریتی و اجرايي نصرفرد در صنعت هوايي است.

كاپيتان نصرفرد با سوابق تخصصي خلبان يكمي ATR,FOKKER و AIRBUS340 دانشجوي مقطع دكتري در رشته مديريت،كسب و كار و پیشه (DBA) است.

گواهینامه حمل و نقل هوایی بین المللی ATPL و گواهینامه Airline management‌ از یاتا دیگر سوابق تحصیلات تخصصی نصر فرد در حوزه هوانوردی است؛ وی فرزند شهید علی‌ اصغر نصرفرد است.

قائديان نیز هم اكنون سرپرست معاونت گردشگري و صلاح سرپرست مديريت ارزیابی عملکرد و پاسخگوئی به شکایات سازمان است كه با حكم انصاري لاري به عضویت هیات مدیره شرکت هواپیمایی کیش منصوب شده‌اند .

در اين مراسم كرمي از خدمات ارزشمند چندين ساله كاپيتان جديدي و اعضاي سابق هيات مديره قدردانی کرد.

وی گفت: امیدوارم با انتخاب كاپيتان نصر فرد و هيات مديره جديد با بهره‌گيري از تجارب گذشته و با ارتقای ناوگان هواپيمايي، افزايش خطوط داخلي بويژه مراكز استانهاي محروم و نيز خطوط خارجي، كاهش ٢٠ درصدي و كنترل قيمت بلیت هواپيما، نظارت بر امور چارتر كنندگان، ارائه خدمات مناسب به مسافران و ايجاد رضايت‌مندي در نيروي انساني در راستاي ارتقای كيفيت خدمات، كيش اير به ابزار واقعي توسعه جزيره كيش تبديل شود.