انجام نخستین پرواز داخلی از فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) به مقصد جزیره کیش توسط شرکت هواپیمایی کیش

نخستین پرواز داخلی از فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) به مقصد جزیره زیبای کیش با هواپیمای مدرن ایرباس A321 شرکت هواپیمایی کیش بیست و چهارم مرداد انجام شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش ، ایرباس A321 کیش ایر در این پرواز جمعی از مدیران و کارکنان سازمان منطقه آزاد کیش، مدیران صنعت هوایی کشور و پرسنل هواپیمایی کیش را برای زیارت به بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الحجج برد. نام این کاروان "ضامن آهو" و مبدا این پرواز تهران - فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) به مقصد جزیره زیبای کیش و از کیش به مقصد فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد و از شهر مقدس مشهد به مقصد تهران - فرودگاه مهرآباد خواهد بود.

بر اساس این گزارش  با تلاش متخصصان توامند و داخلی هواپیمایی کیش، ایرباس A321 این شرکت که یکی از مدرن ترین و جوان ترین هواپیماهای کشور محسوب می‌شود اما به دلیل بهسازی مدتی استفاده نمی شد با پایان یافتن عملیات چک و رنگ آمیزی آماده بازگشت به ناوگان فعال کیش و ایر و خدمات رسانی به هموطنان شده است.

گفتی است ایرباس A321 این شرکت یکی از مدرن ترین و جوان ترین هواپیماهای کشور است و به صورت روزانه از گستره ایران به جزیره زیبای کیش پرواز می کند.