بیش از 40درصد پیشرفت فیزیکی نخستین مدرسه 18 کلاسه در کیش

سرپرست معاونت فنی عمرانی شرکت عمران، آب و خدمات کیش از پیشرفت 45 درصدی نخستین مدرسه 18 کلاسه با سرانه آموزشی 540 نفر در شهرک نوبنیاد کیش خبر داد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، آرش نیک فرجام سرپرست معاونت فنی و عمرانی شرکت عمران، آب و خدمات کیش با بیان این که نخستین مدرسه 18 کلاسه با سرانه آموزشی 540 نفر در شمال جزیره "شهرک نوبنیاد"در حال ساخت است، گفت: این مدرسه در زمینی به مساحت 5 هزار و 475  متر مربع و با زیربنای 3 هزار و 200 مترمربع با 45 درصد پیشرفت فیزیکی تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.

نیک فرجام در رابطه با تسریع روند ساخت و بازسازی 4 مدرسه که در دستور کار شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش قرار گرفته است، افزود: عملیات اجرایی ساخت و بازسازی 4 مدرسه با افزایش سرانه آموزشی 780 نفر در کیش محقق می شود.

وی افزایش کلاس درس در مدرسه شهید فکوری پایگاه هوایی کیش را از اقدامات موثر معاونت فنی عمرانی این شرکت در حوزه آموزشی برشمرد و خاطر نشان کرد: 4 واحد کلاس درس در ساختمان مدرسه 12 کلاسه شهید فکوری اضافه خواهد شد.

سرپرست معاونت فنی و عمرانی شرکت عمران، آب و خدمات کیش در ادامه سخنان خود تصریح کرد: با الحاق افزایش سرانه آموزشی 120 نفر به میزان 278 متر مربع و در هر کلاس درس 50 متر مربع مساحت برخوردار خواهیم شد.

آرش نیک فرجام از اعتباری بالغ بر٣.٥میلیارد ریال با هدف ایجاد 4 کلاس درسی در مدرسه مهر دانا که در مرحله برگزاری فرایند مناقصه است، خبر داد و اظهار داشت: با احداث این کلاس ها تا پایان امسال 120 نفر به سرانه آموزشی جزیره افزوده خواهد شد.

نیک فرجام افزود: تعمیرات مدرسه خاتم نیز با اعتباری بالغ بر 500 میلیون تومان تا دو ماه آینده به اتمام خواهد رسید.

گفتنی است این طرح ها با سرانه آموزشی 780 نفر پس از تکمیل توسط شرکت عمران، آب و خدمات کیش، جهت بهره برداری در اختیار اداره آموزش و پرورش کیش قرار خواهد گرفت.