تشریح برنامه های بزرگداشت هفته عفاف و حجاب در کیش

برنامه های بزرگداشت هفته عفاف و حجاب از بیست و یکم تیر هم زمان با روز ملی عفاف حجاب در جزیره کیش برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، با همت سازمان منطقه آزاد کیش و سایر دستگاه های اجرایی و فرهنگی؛ روز شمار اجرای برنامه های هفته عفاف و حجاب با نام "حیا و عفت، مقاومت فرهنگی، واقعه گوهرشاد، حیا و عفت، تحکیم خانواده، فرهنگ فاطمی(س)، حیا و عفت، فطرت انسانی، مطالبه جهانی، حیا و عفت، زمینه ساز ظهور، حیا و عفت، امنیت اجتماعی، حیا و عفت، روز احترام به قانون، تکریم جامعه، حیا و عفت، شکر عملی، تجلی بندگی" در جزیره کیش اعلام شد.

انتخاب نخستین روز شمار هفته عفاف حجاب، دوشنبه 21 تیر با نام "حیا و عفت، مقاومت فرهنگی، واقعه گوهرشاد" با اجرای مانور حجاب در سطح جزیره و بازارها، توزیع 200 شاخه گل و دعوت به حجاب در محل فرودگاه و بندرگاه کیش از جمله برنامه هایی پیش بینی شده در این هفته است.

سه شنبه 22 تیر با انتخاب روز شمار "حیا و عفت، تحکیم خانواده، فرهنگ فاطمی(س)"با محوریت شناسایی و معرفی ده فروشگاه برتر عرضه محصولات عفاف و حجاب در این منطقه برگزار خواهد شد.

همچنین چهاردشنبه 23 تیر انتخاب"حیا و عفت، فطرت انسانی، مطالبه جهانی" به عنوان روز شمار هفته عفاف و حجاب با دعوت از متخصصین  طالیه داران عفاف و حجاب کیش، سخنرانان و اساتید بنام ملی در حوزه حجاب و عفاف و برگزاری وبینار در این زمینه از دیگر برنامه های این هفته است.

برگزاری کارگاه های توانمند سازی فعالان حوزه عفاف و حجاب،  معرفی و تقدیر از بانوان محجبه و دارای پوشش اسلامی در سازمان منطقه آزاد کیش، برگزاری جشنواره ها و نمایشگاه نگار گذر و تجلیل از فعالان عفاف و حجاب، تولید محتوای تبلیغاتی جهت ترویجی و تقویت فرهنگ عفاف و حجاب در فضای مجازی، برگزاری مسابقات عفاف و حجاب، کتابخوانی و دلنوشته برای خانواده ها، برگزاری نمایشگاه آثار هنری هنرمندان کیش، فراخوان طراحی با موضوع عفاف و حجاب "نمایشگاه مجازی یا نگار خانه ای" نگار گذر حجاب، برگزاری جشنواره های هنری،مسابقات و انتشار تولیدات مجازی دانش آموزی، تبلیغات شهری، محیطی و فضاسازی شهر،  تصویربرداری و مستندسازی از تمام برنامه ها و باز پخش آن از صدا و سیمای مرکز کیش،از جمله برنامه هایی هست که از 21 تا 27 تیر در جزیره کیش برگزار خواهد شد.

بهره گیری از ظرفیت های فضای مجازی و صدا و سیمای مرکز کیش جهت تولید محتوا و انتشار آن در شبکه های اجتماعی  با هدف ترویج و تقویت این مهم از اولویت های اجرای برنامه های بزرگداشت هفته عفاف و حجاب در جزیره کیش است.

شایان ذکر است با همت معاونت فرهنگی و اجتماعی و روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، نیروی انتظامی ویژه کیش، نهاد امام جمعه و جماعات، اداره آموزش و پرورش، شرکت عمران، آب و خدمات، صدا و سیمای مرکز کیش؛  برنامه های بزرگداشت هفته عفاف و حجاب از 21 تا 27 تیر هم زمان با روز ملی عفاف حجاب در جزیره کیش برگزار خواهد شد.

 

برای دریافت روز شمار هفته عفاف و حجاب به فایل زیر مراجعه کنید 

  Image title جدول روزشمار هفته عفاف و حجاب.pdf