در بازدید سرپرست سازمان منطقه آزاد كيش از مبادی ورودی جزیره عنوان شد:

مشاركت گردشگران در رعایت ضوابط بهداشتی ضامن استمرار فعالیت ها در کیش

سرپرست سازمان منطقه آزاد كيش در نخستين روز سال نو، ضمن دیدار با کارکنان فرودگاه و بندر تجاری کیش، روند ارائه خدمات به گردشگران را مثبت ارزیابی کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش جعفر آهنگران سرپرست این سازمان با همراهی علی عرب مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های کیش از بخش های مختلف فرودگاه بین المللی و بندر تجاری جزیره دیدن کرد.

سرپرست سازمان منطقه آزاد كيش ضمن ارزیابی مثبت اقدامات نوروزی و انجام طرح های متناسب با آغاز سال نو در راستای فرهنگ سازی براي رعایت دستور العمل های بهداشتی مقابله با شیوع ویروس کرونا، زحمات کارکنان مبادی ورودی و خروجی جزیره به عنوان شاهرگ های حیاتی این منطقه را تلاشي ارزشمند و موثر براي استمرار حضور گردشگران در كيش برشمرد.

وی با بیان اینکه تلاش کارکنان بنادر و فرودگاه های کیش در تمام طول سال با وجود شرایط سخت ناشی از شیوع ویروس کرونا برای ارائه خدمات مطلوب به ساکنان، گردشگران و مسافران جزیره ستودنی است از گردشگران کیش خواست تا با رعایت جدی دستورالعمل های بهداشتی در کنترل شیوع کووید 19، به استمرار فعالیت ها در این جزیره گردشگر پذیر کمک کنند.