برنامه های متنوع صدا و سیمای مرکز کیش درجشن انقلاب

به مناسبت جشن پیروزی انقلاب، برنامه های رادیویی و تلویزیونی متنوعی از صدا و سیمای مرکز کیش پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش به نقل از روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کیش برنامه تلویزیونی « فجر ماندگار» به کارگردانی رضا حاتمی نژاد با ساختار ترکیبی و با حضور کارشناسان و مسئولان و هنرمندان کیش و همچنین بیان خاطرات بومیان منطقه، گزارش های مردمی و نماهنگ ، در دهه فجر ساعت ۱۹ به مدت ۳۵ دقیقه از سیمای کیش پخش می شود.

برنامه تلویزیونی « نوای انقلاب » نیز به مدت ۳۰ دقیقه در دهه فجر با بخش هایی از جمله پخش نماهنگ های انقلابی ، حضور خوانندگان و سعی در ایجاد حال و هوای شور و نشاط جشن انقلاب خواهد داشت . تهیه کنند گی و اجرای این برنامه برعهده سمیه ملک پوراست.

برنامه های روزانه کیش و زندگی ، شب های جزیره ، صبح بخیر کیش ، مسابقه مروارید و بازتاب در دهه فجر با بخش های نماهنگ ، گزارش ، موشن گرافیک ، مهمان برنامه و پلاتو مجری به موضوع پیشرفت ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی می پردازد.

همچنین مستند های در ایران ، دولتخانه ، کیش درگذر زمان ،تولید شبکه کیش در این مدت پخش خواهد شد .

پخش فیلم های سینمایی با موضوع دهه فجر و انقلاب و نماهنگ های ملی میهنی نیز در کنداکتور دهه فجر جانمایی شده است.

ویژه برنامه های دهه ی فجر انقلاب اسلامی رادیو کیش با عنوان " نفس تازه " به تهیه کنندگی اسماء بدیعیان پور شامل 10 برنامه با ساختار ترکیبی ـ نمایشی است که از دوازدهم تا بیست و یکم بهمن ساعت 19 تا 20 و سی دقیقه از رادیو کیش پخش خواهد شد. این برنامه عصرگاهی با رویکرد نشاط و سرگرمی قصد دارد با بخش های خاطرات ،نواها ی ماندگار ،نمایش ؛گزارش ؛ارتباط با مراکز ؛آنونس ؛گفت و گو با هنرمندان ؛و مسابقه و سوال فضایی شاد با حال و هوایی امید بخش برای شنوندگان فراهم آورد.

ـ"پیام انقلاب" نیز بخش دیگری از گلچین سخنان امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب در باره انقلاب است که در بسته های کوتاه شامل کلام ؛افکت و موسیقی در برنامه های صبحگاهی ،خانواده ،عصرگاهی و شبانگاهی جانمایی شده است.

"فصلی دیگر" به تهیه کنندگی امیر رضا هاشمی ؛شامل بیانات رهبر معظم انقلاب با ترکیبی از کلام ،افکت و موسیقی است که با موضوع زیر فصل های بیانیه گام دوم انقلاب از ابتدای بهمن آغازشده و تا پایان بهمن ازصدای مرکز کیش پخش می شود.

ـ" نغمه های ماندگار" هم برنامه ای کوتاه با ساختار کلامی ،آوایی است که هر روز در دهه ی فجر یک سرود و ترانه ی مشهور انقلاب را معرفی می کند و "همراه شو" بخش ویژه ای در باره مواسات و همدلی است که این دوبرنامه به تهیه کنندگی مریم فرازی از صدای مرکز کیش پخش می شود.

" فجر امید"؛ عنوان ویژه برنامه ای است که ساعت 10 تا 11 و سی دقیقه 22 بهمن با ساختار کلامی ؛پیامی و آوایی برای شنوندگان صدای مرکز کیش پخش خواهدشد .تهیه کننده این برنامه غلامحسین خسروی است.

" من ایرانی ام " ؛عنوان برنامه ای کوتاه دیگری است که به دستاوردهای انقلاب اسلامی در جزیره ی کیش می پردازد.

گفتنی است مدیریت فضای مجازی صدا و سیمای مرکز کیش نیز همزمان با دهه فجر تولیداتی از جمله پوستر و عکس نوشت ، موشن گرافی ، نماهنگ حماسه حضور مردم ولایتمدار کیش در سال های گذشته ، تولیدات کاربر محور در پویش مردمی ویژه دهه فجر ، کاریکاتور و‌کمیک موشن را در فضاي مجازي عرضه خواهد کرد.