حضور پر رنگ مدیران سازمان منطقه آزاد کیش در عملیات مهار آتش سوزی پردیس

عملیات چند ساعته مدیریت بحران آتش سوزی در یکی از بزرگ‌ترین مراکز تجاری کیش، با حضور و همراهی شماری از مدیران و کارکنان سازمان منطقه آزاد کیش پیش از ظهر امروز به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، از دقایق نخست این رخداد با دستور مدير عامل سازمان منطقه آزاد كيش؛ یکی از معاونان و شماری از مديران سازمان و شركت هاي تابعه، در محل آتش سوزي حاضر و هر یک به فراخوان وظایف بخش تخصصی خود در تسریع امور و خاموش کردن شعله های مهیب آتش نقش آفرین شدند.

ابوالفضل طيبي مدير عامل شركت عمران آب و خدمات، تيم هاي آتشنشاني ٣ ايستگاه مستقر در كيش، اورژانس و کادر درمانی بیمارستان کیش، هلال احمر جزیره، سعيد پورعلي معاون فرهنگي اجتماعي به نمايندگي از سوی مدیر عامل سازمان، علي عرب مديرعامل شركت بنادر و فرودگاههای کیش همراه با گروه ایمنی زمینی فرودگاه و متولیان بخش های دیگری از سازمان به دستور مستقيم دکتر غلامحسين مظفري مديرعامل سازمان منطقه آزاد كيش براي اطفاء و مهار حريق در محل حادثه حضور یافتند و تا پایان عملیات در محدوده بازار حضور داشتند.

حجت الاسلام حسن زاده امام جمعه كيش، فرماندهان نیروی انتظامی، پلیس راهور و پلیس آگاهی نيز در تمامی مراحل اطفا حریق حضور موثر داشتند.

آتش سوزی بازار پردیس یک، صبح امروز از ساعت 7 و 55 دقیقه آغاز و با تلاش آتش نشانان و سایر امدادگران جزیره، ساعت ١٢ ظهر اطفاء و مهار شد.