مردم فهیم و پرتلاش کیش

باسلام و احترام

بذل عنایات و محبت های شما در ابتدای راه پر فراز و نشیب پیش رو، بی شک پشتوانه ای ارزشمند و دلگرم کننده برای اینجانب در مسیر اعتلای این منطقه است.

انتصاب به سمت مدیر عاملی منطقه آزاد کیش را فرصتی برای خدمت و توسعه این خاکپاره مرجانی می دانم لذا در این جایگاه خود را خادم مردم دانسته و همواره قدر دان محبت های شما خواهم بود.

بدیهی است حرکت در مسیر توسعه کیش بدون همراهی، همکاری و نظرات مدبرانه شما مردم شریف جزیره کیش ممکن نیست و از نظر اینجانب جایگاه شما عزیزان به منزله تکیه گاه محکمی در جهت پیشرفت این منطقه آزاد کشورمان است.

از لحظه انتصاب به این سمت، اراده و تصمیم اینجانب بر ایفای وظیفه با عزمي جزم و نگاهي نو به دور از تشریفات بوده است به همین منظور به عنوان برادر کوچک شما خواستارم از نشر پیام تبریک در رسانه ها و انجام هر اقدامی در جهت خوشامد گویی به اینجانب با ارسال گل و پیام به سازمان منطقه آزاد کیش خود داری نموده تا به جای اتلاف وقت و هزینه در جهت حل مشکلات و آبادانی بیشتر این جزیره زیبا دست یاری دهیم.

در پایان ضمن تقدیم مراتب سپاس و قدر دانی خود از شما عزیزان، امیدوارم آن گونه که شایسته ایران اسلامی، کیش زیبا و شما مردم شریف این جزیره است در ایفای وظایف و مسئولیت ها سر بلند باشم.