ساخت معابر و نامگذاری نوبنیاد 3 تا پایان دی ماه انجام می شود

مدیر عامل و عضو هیات مدیره شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش از آغاز ساخت معابر و نامگذاری خیابان های فاز 3 نو بنیاد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، پرهام جانفشان از آغاز عملیات ساخت معابر در فاز 3 نو بنیاد خبر داد و گفت: با توجه به نیازی که در فاز 3 نو بنیاد وجود داشت، عملیات پیاده رو سازی در این بخش آغاز شد و ان شاالله طی یکماه آینده به پایان می رسد.

وی افزود: با توجه به اینکه منطقه فاز 3 نو بنیاد نیاز به یک سری فعالیت های عمرانی داشت، عملیات پیاده رو سازی این بخش آغاز شده که ان شالله طی یکماه آینده به اتمام می رسد البته منتظر هستیم که در خیابان های فرعی نیز کار ساختمان سازی به پایان برسد تا بتوانیم پیاده روهای این بخش ها را نیز کامل کنیم اما تا زمانی که ساخت و سازهای داخل خیابان های فرعی تمام نشوند به دلیل اینکه امکان آسیب به معابر وجود دارد، فعلا اقدامی نخواهیم داشت لذا در حال حاضر معابر اصلی در دستور کار قرار گرفته است.

مدیر عامل شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش، نامگذاری خیابان های فاز 3 را نیز در دست اقدام خواند و گفت: ظرف یک ماه آینده نامگذاری خیابان های فاز سه نو بنیاد نیز انجام می شود. در واقع تابلوهای نامگذاری سفارش داده شده و ان شاالله به زودی نصب می شود.

جانفشان رفع مشکل روشنایی را نیز تا پایان دی ماه حتمی خواند و اظهار کرد: مشکلات روشنایی معابر نیز در نو بنیاد 3 طی دی ماه به انجام می رسد و در واقع ان شاالله تا پایان ماه جاری این بخش یک سامان شهری خواهد داشت البته بخش هایی از فاز 2 نو بنیاد نیز در دست اصلاح و پیاده رو سازی هستند.