رضایت ساکنان از راه اندازی خطوط مینی بوسرانی در مناطق نو بنیاد و فازهای A1 و A2 سفین

راه اندازی خط مینی بوس در منطقه نو ساز نو بنیاد و فازهای A1 و A2 سفین، با استقبال ساکنان این مناطق مواجه شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، معاونت حمل و نقل شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش، از بهمن ماه گذشته، با هدف ارتقاء خدمات رسانی و تامین رفاه شهروندان مسیرهای جدید مینی بوسرانی در مناطق میرمهنا، نو بنیاد و فازهای  A1 وA2    را در جزیره کیش ایجاد کرد.

در این خط مینی بوس ها از ایستگاههای واقع در میدان لارک٫ خیابان لارک٫ خیابان دانش آموز(خانشیر)٫ خیابان فرهنگ٫ بلوار جاسک٫ دور برگردان بلوار جاسک٫ بلوار نو بنیاد٫ دور برگردان بلوار نو بنیاد٫ بلوار نارنج٫ میدان بهارستان٫ خیابان ترنج٫ خیابان برهان٫ خیابان تاک ( فاز خدماتی نوبنیاد)٫ خیابان کهور٫ خیابان راش جنوبی٫ خیابان سرو٫ خیابان شمشاد٫ خیابان کنار( مدرسه امام)٫  خیابان کاج٫ خیابان لور٫ بسیج مقاومت٫ میدان سعدی٫ پارس خلیج به سمت مرکز شهر و بالعکس به شهروندان خدمات می دهند.

با افزایش این مسیرها به خط مینی بوس رانی کیش، دسترسی شهروندان از مناطق نوبنیاد تا پارک دلفین ها تسهیل شد.

همچنین، تعداد 79 دستگاه مینی بوس همه روزه و هر پنج دقیقه یکبار از مبداء حرکت می کنند و در طول مسیر با گذر از 62 ایستگاه  مشغول خدمات رسانی به ساکنان و گردشگران جزیره کیش هستند.

11 ایستگاه از 62 ایستگاه به سیستم مکانیزه و 19 ایستگاه دیگر نیز به سیستم روشنایی و سایه بان مناسب مجهز شده اند.

شایان ذکر است، با توجه به شرایط آب و هوای گرم و شرجی جزیره کیش معاونت شهری کیش با ساخت ایستگاه های مکانیزه با فضاسازی زیبا مجهز به سیستم خنک کننده، نیمکت و دستگاه خودپرداز بانکی نسبت به تامین رفاه حال ساکنان و گردشگران  کیش اقدام کرده است.