ضرورت توسعه همه جانبه زیرساخت های جزیره کیش

مدیرکل دیوان محاسبات استان هرمزگان توسعه همه جانبه جزیره کیش در حوزه های مختلف به ویژه زیرساخت‌های این منطقه را ضروری و مثبت ارزیابی کرد و این مهم را زمینه ساز رونق اقتصادی کشور دانست.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، ابراهیم مرادیان مدیرکل دیوان محاسبات استان هرمزگان صبح چهارشنبه 20 اردیبهشت در حاشیه بازدید از طرح های عمرانی کیش، اظهار داشت: ایجاد فرصت های سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی و زیرساخت‌های لازم از جمله توسعه امکانات از قبیل ساخت و تجهیز فرودگاه از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی، خاطر نشان کرد: پایانه جدید فرودگاه کیش،یکی از طرح‌های سرمایه‌گذاری است که پیشرفت خوبی داشته و در حال حاضر شاهد ایجاد زیرساخت اساسی با در نظر گرفتن یک آینده‌نگری در این منطقه هستیم.

مدیرکل دیوان محاسبات استان هرمزگان، تاکید کرد: به کارگیری تجهیزات خوب داخلی و بهره مندی از خلاقیت‌ ها و نوآوری‌های نوین در ساخت این پایانه بسیار ارزشمند و قابل تحسین است و امید است که به زودی شاهد بهره‌برداری این پایانه و ارائه خدمات شایسته به مسافران و گردشگران اقصی نقاط کشور باشیم.

ابراهیم مرادیان با اشاره به اقدامات ارزشمند صورت گرفته در مجموعه ورزشی المپیک کیش، گفت: در ساخت پروژه های کیش توجه خاصی به زیر ساخت ها شده و طرح های عمرانی که به بهره برداری رسیده است به عنوان یک سرمایه ملی محسوب می شود که باید در حفظ و نگهداری آن تلاش مضاعفی داشته باشیم.

وی تاکید کرد: نگاهی که به کیش وجود دارد این هست که کیش تنها یک جزیره نیست؛ بلکه برندی برای کشور است.

گفتنی است "پروژه پردیس سه، شهر آفتاب، زمین های سازمانی در اختیار دانشگاه علوم پزشکی تهران و شیراز، پروژه پدیده کیش، شهرک رز، ترمینال فرودگاهی، شرکت آب و برق، تصفیه خانه فاضلاب، زمین چمن ورزشگاه المپیک" از جمله طرح هایی بود که مورد بازدید مدیرکل دیوان محاسبات استان هرمزگان و امیر یوسفی مدیر گروه حسابرسی دیوان، قرار گرفت.