معرفی ظرفیت های کیش در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری کشور

سازمان منطقه آزاد کیش با شرکت در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و سی و ششمین نمایشگاه ملی صنایع دستی تهران میزبان بازدید کنندگان در این رویداد بین المللی است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، نمایشگاه بین المللی گردشگری و نمایشگاه ملی صنایع دستی امروز سه شنبه 18بهمن با مشارکت۳۷۰ شرکت داخلی و بیش از 15شرکت خارجی در ۱۵ سالن بافضایی به مساحت۶۷هزار مترمربع آغاز به کار کرد و تا 21 بهمن ادامه خواهد داشت.

بنابراین گزارش غرفه معاونت گردشگری با همکاری روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش در فضایی به مساحت 300 متر مربع به نحو شایسته ظرفیت ها و اقدامات موثر در حوزه های عمرانی، اقتصادی، سرمایه گذاری و ... را به عموم بازدید کنندگان معرفی می کند.

در این نمایشگاه بخش خصوصی کیش، جامعه کلوپ داران، بومگردی تک بادگیر، اتوبوس گردشگری و پارک برفی پنگوئن نیز ظرفیت و جاذبه های این منطقه را برای معرفی هر چه بهتر برای عموم بازدید کنندگان به نمایش گذاشتند.

شایان ذکر است مرتضی رمضانی گالشی معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش به عنوان نماینده این سازمان ضمن حضور در آیین افتتاح نمایشگاه بین المللی گردشگری و سی و  ششمین نمایشگاه ملی صنایع دستی، نشست هایی نیز با نماینده سفارت تاجیکستان، معاون گردشگری دبیرخانه مناطق آزاد کشور و رئیس کمیسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی برگزار کردند.

پیش بینی می شود در این نمایشگاه چندین تفاهم‌نامه در حوزه گردشگری توسط معاونت گردشگردی سازمان منطقه آزاد کیشبا سایر مناطق و مقاصدگردشگری به امضا برسد.