اجرای کلاس های آموزشی دارای امتیاز آموزش مداوم در بیمارستان کیش

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش اين مركز درماني به عنوان نخستین مركز درماني غير دانشگاهي در كشور موفق به دريافت كد آموزش مداوم "IRCM" از معاونت آموزشي وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشكي ايران شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، اختصاص كد آموزش مداوم به بيمارستان تخصصي و فوق تخصصي كيش با حضور اساتيد برتر در رشته هاي مختلف پزشكي و برگزاري سمينارها و كنگره هاي پزشكي موجب رونق گردشگردي جزيره و ارتقاء سطح علمي حوزه سلامت در منطقه جنوب كشور و كشورهاي حاشيه خليج فارس مي شود.

این کلاس های آموزشی  با دستور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و تاکید معاونت آموزشی از یکم آذر امسال تا 31 اردیبهشت 1402در بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش برگزار می شود.

بر اساس این گزارش، با توجه به این که بیمارستان کیش فاقد عضویت هیئت علمی، رشته و مقاطع تحصیلی است، ضروری است در اجرای برنامه های آموزش مداوم از همکاری سایر مراکز اجرایی از جمله دانشگاه های علوم پزشکی و انجمن های علمی مصوب کمیسیون انجمن های علمی استفاده شود.

لازم به ذکر است، حضور اساتيد برتر حوزه هاي مختلف پزشكي در جزيره كيش و ارتقاء سطح سلامت، برگزاري كنرگره هاي ملي و بين المللي در جزيره كيش با توجه به امكانات موجود، رونق گردشگري آموزش در جزيره كيش و امكان خدمت رساني مطلوب به ساكنين جزيره كيش از طريق حضور پزشكان برند در كتگره ها و سمينارها یکی از ویژگی های  اخذ كد آموزش مداوم است.