دیدار مهدی کشاورز با جمعی از ایثارگران و بسیجیان کیش

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در دیدار با جمعی از ایثارگران و بسیجیان، بر نقش موثر آنان در حوزه های مختلف علمی، فرهنگی و اجتماعی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، مهدی کشاورز شامگاه چهارشنبه دوم آذر به مناسبت گرامی داشت "هفته بسیج" در دیدار با جمعی از ایثارگران و بسیجیان که در سالن اجتماعات سازمان منطقه آزاد کیش برگزار شد، با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری "بسیج ستون خیمه نظام است"، گفت: حضور بسیجیان در عرصه های مختلف بیانگر همت والای آنان بوده و یاد و خاطره  شهید سیدین که به عنوان یک بسیجی  از جان خود در راه دفاع از سلامت جامعه گذشت، گرامی داشت.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در ادامه سخنان خود تصریح کرد: باید بصیرت و آگاهی لازم نسبت به دشمنان و شناخت اولویت ها در کارها را مورد توجه ویژه قرار دهیم.

وی تلاش و پشتکار برای عبور موفقیت آمیز از سختی ها را فرصتی ارزشمند در راستای رسیدن به تعالی و رشد جامعه عنوان کرد و افزود: رویکردهای علمی، عملگرا، داشتن پشتکار و اقدامات جهادی، تبیین دستاوردها از جمله وظایفی است که باید در انجام امور نسبت به آنها دقت لازم داشت.

رییس هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد کیش، افزود: با تفکر بسیجی و کار جهادی نسبت به توسعه زیرساخت ها اقدام شده و مشکلات موجود در حوزه های مربوطه تا اواخر سال آینده مرتفع خواهند شد.

مهدی کشاورز با اشاره به فعالیت هایی که برای نخستین بار در جزیره کیش تحقق یافته است، گفت: رونمایی از طرح های جامع ساماندهی سواحل، گردشگری و فضای سبز و فعالیت هایی در حوزه ورزش از جمله اقدامات سازمان منطقه آزاد کیش با هدف رشد و توسعه این منطقه است.

کشاورز، گفت: امید آفرینی نقطه کلیدی در انجام امور است که مقام معظم رهبری نیز در فرمایشات خود به این امر مهم تاکید داشته اند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، گفت: برای انجام کارهای فرهنگی نیاز به نقشه فرهنگی مناسب است و نمی توان فعالیت ها را سطحی و گذرا انجام داد.

محمد میرزاده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش، با بیان این که بسیج با شعار خدمتگزاری به مردم، فعالیت خود را آغاز کرده است، گفت: مجموعه بسیج خالصانه، ایثارگرانه و بدون هیچ چشم داشتی در خدمت نظام، انقلاب و مردم جامعه است.

میرزاده به نقش بسیج در تمام اتفاقات کشور اشاره کرد و گفت: بسیج در حوزه سازندگی ها، حوادث غیر مترقبه از جمله سیل، خدمات شایان توجهی را ارائه کرده است و همیشه حضوری فعال در جامعه داشته و دارد. 

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در پایان این دیدار از فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش، ایثارگران، جانبازان و بسیجیان حاضر در جلسه با اهداء لوح تقدیر قدردانی کرد.

شایان ذکر است در این نشست، امیرترکاشوند سرپرست مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل و ابراهیم فرجادی رییس اداره امور ایثارگران و ارتباطات مردمی سازمان منطقه آزاد کیش، حضور داشتند.