رحیم سرهنگی گفت: جزیره کیش یکی از مناطق استراتژیک برای توسعه کشور است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش بر نقش مهم کیش در توسعه و پیشرفت کشور و بر امکان پایلوت این منطقه جهت پیاده سازی طرح های پیشنهادی و الگوهای مد نظر کشور تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، رحیم سرهنگی جمعه 13 بهمن بعد از خطبه های نماز جمعه از طریق این تریبون با بیان این که جزیره کیش با پتانسیل ها و ظرفیت هایی که دارد می تواند پایلوت اجرای مدل سازی و طرح های نوین سرآمد کشور باشد؛ افزود: موقعیت جغرافیایی کیش و امکان پیاده کردن فرایندها و الگوهای درست و مد نظر، این امکان را فراهم می کند که جزیره کیش بتواند یک نقش ملی و یک نقش جهانی ایفا کند.

وی با تبریک دهه فجر و عید مبعث، انقلاب اسلامی را در امتداد بعثت پیامبر گرامی اسلام و در راستای حاکم سازی اخلاق در اجتماع عنوان و خاطر نشان کرد: پیاده سازی اخلاق فردی، اجتماعی و سیاسی در جامعه یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با بیان این که تلاش‌های شبانه روزی باید در مسیر صیانت از نظام مقدس جمهوری اسلامی و خدمت صادقانه به مردم باشد؛ از تمامی معاونان، مدیران و کارکنان سازمان منطقه آزاد کیش و شرکت های تابعه خواست با جدیت و با تمام توان و انرژی در راستای خدمت به مردم گام بردارند.

وی با اشاره به حضور رییس جمهور کشورمان در استان هرمزگان، این سفر را مهم ارزیابی و آن را اتفاقی مبارک دانست و از ارسال درخواست های سازمان منطقه آزاد کیش به دفتر ریاست جمهوری خبر داد و ابراز امیدواری کرد که اجابت درخواست ها به عنوان مصوبات این سفر قرار گرفته و برای جزیره کیش آورده هایی به همراه داشته باشد.

"سرهنگی" دیوان سالاری اداری و تطویل فرایند اداری را عامل کند شدن پیشرفت کشور عنوان کرد و افزود: با تمام توان در جهت اصلاح این مهم و رفع آن در سازمان منطقه آزاد کیش و شرکت های تابعه اقدام خواهیم کرد.

وی با اشاره به کاهش تعرفه های خدمات درمانی در بیمارستان کیش، آن را در راستای اجابت درخواست مردم و سیاست این سازمان بر شمرد و گفت: درخواست سازمان منطقه آزاد کیش مبنی بر بهره مندی بیمارستان کیش از تعرفه های ویژه همچون سه منطقه ای که سازمان تامین اجتماعی فاقد بیمارستان در آنجا است؛ پس از پیگیری های شش ماهه، خوشبختانه به نتیجه رسید.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش نوسازی خودروهای حمل و نقل عمومی را از دیگر برنامه های این سازمان برشمرد و با اشاره به پیگیری و نقش جزیره کیش برگنجاندن "بندی" به مصوبه کمیسیون زیر بنایی دولت در خصوص بازسازی ناوگان حمل و نقل عمومی مناطق آزاد، افزود: این مهم اتفاق بزرگی است که بعد از پنج سال ممنوعیت ورود خودرو، کم کم در حال محقق شدن است.

وی با بیان این که نظام اسلامی بر گرفته از مکتب شکل گیری خود نیازمند مدیران انقلابی است؛ خصوصیات مدیرانقلابی را برشمرد و دوری از خود برتربینی و دوری از فاصله گرفتن از مردم را یکی از این خصوصیات دانست و افزود: مدیر انقلابی ترازهایی دارد که باید در الگوی ایرانی - اسلامی پیشرفت، نقش اساسی ایفا کند و اگر مدیری در سازمان منطقه آزاد کیش و شرکت های تابعه و یا در کشور با این ویژگی ها مطابقت ندارد؛ مدیر انقلابی نیست.

"سرهنگی" با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در اسفند امسال، از تمامی مردم خواست در این انتخابات حضور گسترده داشته و حماسه دیگری را خلق کنند.