جراحي رينوپلاستي گردشگر كانادايي در کیش

گردشگر کانادایی جزیره کیش را به عنوان مقصد گردشگری سلامت برای جراحی زیبایی بینی انتخاب کرد.

به گزارش روابط عمومي و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش در پی استقبال چشمگیر گردشگران سلامت از كشورهاي اروپايي و آمريكايي و کشور های حاشیه خلیج فارس برای دریافت انواع خدمات درمانی  و پزشکی از بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش ، درروزهای اخیر عمل جراحي رينوپلاستي و زيبايي بر روي گردشگر كانادايي با موفقيت انجام شد.

بنابر اين گزارش، این خانم 32 ساله کانادایی که در بیمارستان کیش تحت عمل جراحی قرارگرفت با تشكر از كادر درماني بيمارستان کیش وابراز رضایت از خدمات و میزبانی شایسته این مرکز تخصصی، عدم نياز به رواديد برای سفر به كيش را نكته مثبتی در جذب گردشگر سلامت برشمرد .

پيش از اين بسياري از موارد مشابه برای انجام جراحی به بيمارستان هاي امارات، تركيه و هندوستان مراجعه می کردند، اما با توجه به هزينه هاي مناسب درمان و حضور پزشكان مجرب در جزیره كيش بسیاری از بيماران، اين جزيره مرجاني را مقصد گردشگري پزشكي خود قرار داده اند.

دكتر مصطفي نادعلي نژاد رييس بيمارستان كيش نیز با بیان اینکه استفاده از ظرفیت های و زیرساخت های موجود در زمينه درمان و سلامت جزيره كيش در شرايط اقتصادي کنونی بسیار حائز اهمیت است گفت:  جزيره کیش می تواند با فعالیت در این زمینه ها به عنوان پايگاه قدرتمند گردشگري سلامت در حوزه خليج فارس مطرح شود.

گفتنی است بيمارستان تخصصی و فوق تخصصی كيش در ماه هاي گذشته با حضوردر نمايشگاه پزشكي بين المللي و امضاي قرارداد با چند شركت معتبر و نامی در اين حوزه ، به صورت  ويژه اقدام به جذب گردشگران پزشكي و سلامت نموده است.