برگزاری سمينار تجزيه وتحليل اقتصاد جهان و ايران و ارائه استراتژي راهبردي مناطق آزاد

با حضور اساتید و کارشناسان حوزه‌ی اقتصاد جهان، سمينار تجزيه و تحليل اقتصاد جهان و ايران و ارائه استراتژي راهبردي مناطق آزاد چهارم بهمن در كيش برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومي وامور بين الملل سازمان منطقه آزاد كيش، سمينار تجزيه و تحليل اقتصاد جهان و ايران و ارائه استراتژي راهبردي مناطق آزاد ٤ بهمن ماه جاري ودر حاشيه برپايي نمايشگاه بين المللي انرژي با هدف بررسی و تحلیل اقتصاد جهانی بازار های نفت و گاز، ارزی و بورس تحلیل و بررسی شاخص هاي اقتصادی‪، بررسی و تحلیل کشش تقاضای کل در جهان برای کالاهای پایه و حامل‌های انرژی، بررسی نوسانات بازار داخلی و پیش بینی بودجه سال آینده کشور و ارائه استراتژی راهبردی برای ادامه کسب و کارها در سالن خليج فارس مرکز همایش‌های بین‌المللی كيش برگزار مي شود.

این همایش به همت گروه بين المللي روتا ‪و با همکاری سازمان منطقه آزاد کیش و نمایشگاه نفت و گاز و انرژی کیش برگزار می‌شود و میزبان کارشناسان و اساتید حوزه‌ی اقتصاد جهانی با هدف پیش بینی آینده بازار و آگاهی بخشی عمومی است‪.

مهدی بهنام‌فر، دبیر اجرایی این همایش، درباره ضرورت‌ها و دلایل برگزاری این همایش گفت: «این همایش و موارد مشابه کمک خواهد کرد تا فعالان اقتصادی و سرمایه‌گذاران برای آینده کسب و کار خود تصمیمات بهتری اتخاذ کنند و تجارت خود را بهینه مدیریت کنند‪.

سمينار تجزيه و تحليل اقتصاد جهان و ايران و ارائه استراتژي راهبردي مناطق آزاد برای اولین بار در جزیره کیش برگزار می‌شود و دکتر مرتضی ایمانی راد از صاحب نظران و تحلیل‌گران اقتصاد جهانی و دکتر سیامک قاسمی تحلیل‌گر و صاحب نظر در حوزه اقتصاد کلان سخنرانان اين همايش هستند.

‪