گرد همایی بزرگ فعالان اقتصادی جهان در کیش اینوکس 2017

کیش اینوکس 2017 موفق تر از دوره های قبل با حضور فعالان و سرمایه گذاران مطرح داخلی و بین المللی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، هر ساله به واسطه برگزاری دور رویداد بزرگ اقتصادی، نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری و نمایشگاه بورس، بانک وبیمه جزیره کیش میزبان بزرگان اقتصادی ایران و جهان است. کیش اینوکس 2017 به عنوان فرصتی ارزشمند برای معرفی ظرفیت های گردشگری، تجاری، سرمایه گذاری و صنعتی کیش مطرح است و حضور تعداد زیادی از صاحب نظران مطرح اقتصادی و شرکت های موفق ملی و بین المللی در این نمایشگاه کیش را به کشورهای مختلف جهان معرفی می کند.

کیش اینوکس امسال با استقبال بسیار خوبی از سوی شرکت های داخلی و خارجی مواجه شده است و حضور چهره های شاخص اقتصادی جهان و مدیران برندهای معتبر بین المللی و ملی اعتبار برگزاری این رویداد مهم را دو چندان کرده است.

حضور 180 شرکت کننده داخلی و 40 شرکت خارجی در قالب هیأت های بین المللی بازدید کننده و مشارکت کننده از کشورهای آلمان، سوئیس، ژاپن، فرانسه، مالزی، روسیه، هنگ کنگ، انگلستان، یونان، ترکیه، هند، عمان و قزاقستان فرصت بسیار ارزشمندی برای آشنا کردن سرمایه گذاران و شرکت ها با مزیت های سرمایه گذاری درجزیره کیش است. همچنین علاوه بر شرکت کنندگان، بازدید کنندگان نیز با پتانسیل های فعالیت در کیش آشنا می شوند.

از دیگر مزینت های کیش اینوکس 2017 برگزاری 15 همایش بین المللی شامل همایش بین المللی بازار سرمایه ایران با محوریت سازمان بورس و اوراق بهادار وارکان بازار سرمایه، همایش بین المللی معرفی فرصت های سرمایه گذاری در حوزه راه و شهر سازی با محوریت وزارت راه و شهر سازی و سازمان ها و شرکت های تابعه، همایش بین المللی معرفی توانمندی های سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران(ایدرو) در زمینه جذب سرمایه گذاری خارجی با محوریت ایدرو، همایش معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری و همکاری های لجستیکی ایران و آلمان با مشارکت German Logestic Allience، همایش همکاری اقتصادی ایران و مالزی با همکاری Malaysia External Trade Development Corporation (MATRADE) است.

همچنین پاویون های وزارت راه و شهر سازی و شرکت های تابعه، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، بازار سرمایه ایران شامل سازمان بورس و اوراق بهادار و ارکان بازار سرمایه، پاویون کشور مالزی، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، ستاد توسعه سواحل مکران و نیز بانک ها و نهادهای مالی، شرکت های تامین سرمایه، مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، بیمه ها و شرکت های معظم فعال در حوزه بازار سرمایه در نمایشگاه کیش اینوکس امسال شرکت می کنند.

چهارمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی و نهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور با عنوان کیش اینوکس 2017 از 8 تا 11 آبان در کیش برگزار می شود.

گفتنی است، رویداد کیش اینوکس 2017 می تواند همسو با اقدامات دولت در گسترش تعاملات اقتصادی بین المللی و سیاست های ابلاغی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در زمینه جذب سرمایه گذاری های خارجی، با دستاوردهای قابل توجه اقتصاد برای کشورمان همراه باشد.